Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pécsen vannak hippi társak?

Pécsen vannak hippi társak?

Figyelt kérdés

Remélem akadunk páran

Szeretnenk par ismerosommel tartani egy bulit csak a raggae pia vizipipa stb 😉 nem félősnek lenni lényeg sokan legyünk fiuk lanyok vegyesen es baratkozzunk élvezzük a zenét stb remélem akadnak bátrak. 20/L



2017. aug. 16. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
A hippik már évtizedek óta kihaltak, már max csak pózerek vannak akik őket próbálják utánozni...
2017. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenki az aminek érzi magát! Ha pózer is attól még ember...amig nem tesz kárt egy buliban es tud ismerkedni kikapcsolódni meg élvezi a raggaet akkor mi baj lehet ? A boldogság a lényeg és a nyugalom. Peace
2017. aug. 16. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha én villanyoszlopnak érzem magam, akkor az vagyok? Durva.
2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy reggaet (csak hogy tudjuk helyesen leírni) a hippik hírből sem hallgattak.
2017. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Latom unatkozol... ide nem jött komment de üzeneteket már kaptam..😉
2017. aug. 16. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
A hippik már kihaltak, mint anno a dinók, manapság csak divat-hippik vannak, de ők is csak a facebookon tüntetnek vagy valamilyen közösségben, mint a sátánisták csak nekik világfájdalmuk van.
2017. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hippik már tényleg nincsenek, nem bántásból írta szerintem az előző sem. Raszták vannak, buliszeretők vannak, a természetet meg bárki tudja élvezni ;)


Utolsónak üzenem, hogy a sátánisták nem csak Facen tüntetnek, bejegyzett egyházuk is van, templomuk (vagy aminek hívják) is épült. Durva mi? :P

2017. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#8

Én arra értettem, hogy csoportokban verődnek, mint a sátánisták csak nekik, azaz: a divat-hippiknek világfájdalmuk van. Semmi bajom a sátánistákkal, felőlem ennyi kecskét áldoznak, amennyit akarnak meg járják a spirituális sátánista táncot. Egyikkel sincs semmi bajom. Mindenkinek van valami hobbija vagy vallása, hite. Én például világvége hívő vagyok. Remélem hamar eljön a világvége nem úgy, mint anno 2012-ben amikor lefújták.

2017. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legalább túléltük. :D

Úgy néz ki félreértelmeztem valamit, elnézést. Viszont nem áldoznak kecskéket, egész békés népek. :D Én a gyors internetben hiszek, de mint minden vallásban, ebben is csalódnom kellett. :/

2017. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#1.

Semmi baj. Amúgy úgy hallottam, hogy több ágazata van a sátánizmusnak és köztük vannak nem olyan békés népek is. Bár én nem szívesen lennék a közelben, amikor ezek a sátánisták csoportban verődnek, mart hát nem bízok bennük. A gyors internet hívőség gondolom pénz kérdése. Most például én wifi-n vagyok. Másvalaki fizeti nem én.

2017. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!