Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen lesz a gimis golyatabor?

Milyen lesz a gimis golyatabor?

Figyelt kérdés

Jovoheten megyek gimis golyataborba es elegge felek/izgulok.miket fogunk csinalni?szivatos lesz?elegge visszahuzodo vagyok es nehezen baratkozom.ezert is felek.meg amugy nem tudok se tancolni se enekelni es remelem nem lesz olyan hogu valami produkciot kell csinalnuk...nektek milyen volt?torteneteket es a tanacsokat szivesen varom :)

(Eros gimi)

15/l



2017. aug. 17. 23:26
 1/10 A kérdező kommentje:
És félek attol hogy leegetem magam elottuk.amugy tonal lesz es kell vinni furdoruhat.muszaj furodni vagy gaz ha en nem furdok?nem szeretek furdoruhaba lenni...
2017. aug. 17. 23:30
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerepelni se szeretek/tudok szoval teljes szerencsetlenseg vagyok :D:/
2017. aug. 17. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Átérzem, én is most megyek gimibe, nehezen ismerkedek új emberekkel, nem szeretek szerepelni, stb.

Nekünk nem lesz gólyatábor, csak ismerkedős nap, de amiatt is izgulok kicsit. Tanácsot nem tudok adni, de azért írtam, hogy tudd, nem vagy egyedül.c;

2017. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a "jó" úgymond benne, hogy valószínűleg mindenki ugyanúgy izgul, mint te, szóval ne érezd magad ezzel a problémával egyedül. Ez a helyzet mindenkinek ugyanolyan új lesz és ijesztő, mint neked.

Ismerkedős játékok, feladatok lesznek leginkább. Lehet, hogy néha picit szivatósak is lesznek, de nyugi, nem annyira hogy bárki is traumatizálva térjen haza. Az a cél, hogy kicsit oldódjon egymás között a feszültség, és kényelmesebben érezd magad a közegben, mire jön a sulikezdés. Így is lehet persze, hogy lesznek pillanatok, amikor nem igazán találod majd a helyed, de ez teljesen normális. Velem is úgy volt. Ez csak egyre jobb lesz. Szeptember közepére már azt is elfelejted majd, hogy egyáltalán izgultál ilyeneken :) Úgyhogy fel a fejjel, kitartást a gimihez!

2017. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat,sokat segitettek :) :D
2017. aug. 18. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éve volt a gimis gólyatábor és már egyáltalán nem emlékszem, hogy ciki lett volna, pedig tudom, hogy akkor nagyon izgultam, szóval ne gondolj arra, hogy hosszú időre meghatározó lesz ami ott történik.

Nekünk kellett valami történetet kitalálni+előadni, úgy hogy meg voltak adva bizonyos szavak amiket bele kellett építeni (pl rotációs kapa :D ). A szívatás csak annyi volt, hogy valami nagyon rossz ízű üdítőt meg kellett innia az osztálynak közösen, meg sorban állva egymásnak adogattunk tovább egy tojást amiből néha leesett egy és valaki kicsit tojásos lett.

Szóval nyugi a szívatás se olyan vészes. Lazán kell rá reagálni, hogy 'jaj de viccesek ezek a szervezők' és máris jófejnek fognak tartani.

2017. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia! :) Én is 9.-es leszek, most megyek jövőhéten gólyatáborba, nagyon-nagyon izgulok. Sírógörcs kerülget miatta, pedig már találkoztam is pár leendő osztálytárssal. Az évkezdéstől is parázok, mivel nagyon szoros kapcsolatom volt az osztályommal, mégiscsak együtt nőttünk fel... :( 8.-ban 3 angol órám volt, most 18 lesz, mivel nyelvi előkészítős osztályba megyek. Nagyon félek tőle.
2017. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso.te hova fogsz jarni?
2017. aug. 19. 23:18
 9/10 anonim válasza:
Vácra.
2017. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem kell parázni, hogy beégeted magad vagy bármi. Mindenki más is izgulhat de már amint megérkeztek találsz olyan embereket akikkel végig elmarháskodhatsz. A szivatás része kérdéses, mert az attól is függ, hogy a végzősök tartják avagy a DÖK-ösök, mennyire barmok, gimibe szerintem nem lesz szivatás a táborba, inkább max. a gólyaavatáson. Én most vagyok 11-es és minden évbe megyek managmentnek a táborba mert hívnak és nálunk egyáltalán nincs semmi szivatás, csak az ébresztés és még max. ha ismersz valakit ő így baráti kedvességből égethet de egyébként nem nagyon jellemző.
2017. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!