Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadjam el ezt a...

Hogyan fogadjam el ezt a helyzetet? Beteges? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Nem olyan régen élek párkapcsolatban, ám ez idő alatt a barátaim, ismerőseim, mind- mind lemorzsolódtak mellőlem. Nagyon aggaszt, hogy nincs egy igaz barátom sem. Nőként lehet egyhangú, de a lánybarátokat szeretem, és vannak 6-7 éves baráti kapcsolataim. Vagyis voltak...


Ja és nem, nem azt tettem h mindenkit le...., hanem hívtam őket bulizni, beszélgetni, kávézni, és ők ennek ellenére ellenségesek velem. Pedig a párommal csak hétvégente vagyok 2-3 napot, tehát azt se mondatják rólam, hogy állandóan a nyakán lógok, mert nem!


A következő dolog a Facebook. Tudom, nem a virtuális közösség formálja meg a belsőnek, de sokan haragszanak a közös képeink miatt, túl soknak tartják a heti egy-két kép posztolását. Megértem, hogy zavaró, de mások is ezt teszik, és rengeteg szép szót, likeot kapnak, mi pedig nem, sem az én barátaim, se a páromé nem lájkolnak, sőt nem bírnak emiatt minket.


Szörnyen kellemetlenül és egyedül érzem magam emiatt :(


Én is látok boldog fiatal párokat, és örülök a boldogságuknak, megdicsérem őket stb.


Szerintem racionális maradtam, és nem vakultam el a szerelem hatására. A barátom az első, ez nem kérdés, de vágyom egy barátnős traccspartira, egy kávézásra, egy bulira a csajokkal...


Hogyan fogadjam el, hogy a barátaim elhagytak, kibeszélnek, és nem vesznek tudomást rólam/ rólunk?


22


2017. aug. 18. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:

(Figyelj nem megbántani akarlak csak jót neked és csak leírom az őszinte vélemènyem)

Egy barát arra 'való' , hogy elfogadjon minket, támogasson, örüljön az örömeinknek. Ha a barátaid ezt nem tudják megtenni akkor nem a valódi barátaid. Szerintem keress új barátokat és ne foglalkozz velük.

2017. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen irigyek.


Én megszakítottam többek között ezek miatt a "barátaimmal" a kapcsolatot. Egy kivételével az összessel.


Igen, egyedül maradtam, de legalább nincsenek önbizalomromboló és energiavámpír emberek az életemben :)

2017. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de gyerekes ez az "irigyek" duma. Szerintem simán csak elegük van, mert online is a képükbe nyomod az "irigyelni való" boldogságodat. Én nem örülnék neki heti szinten.
2017. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hobbim van, próbálom magamat lekötni(zenélek, és rajzolni szoktam)

Gondoltam már arra, hogy elmegyek valami zenés tehetségkutatóba, mert mindenki mondja,hogy nekem rég nem itt lenne a helyem, hanem egy zeneművészeti szakközépbe, csak az a baj,hogy ma már nem a tehetség számít ott sem.

2019. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!