Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellem, hogy nincsenek...

Szégyellem, hogy nincsenek barátaim 22 évesen (22F). Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezik, hogy buli a haverokkal volt-e ? Nem akarok hazudni, de szégyellem. És ezért hazudok.

2017. aug. 21. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg barátkozni. De nem vagy egyedül.. 21. század. Ritka gyengék manapság a kapcsolatok. Nekem sok ismerősöm van, de elég kevésben bízom.
2017. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már az óvodában kerültek a gyerekek. Pedig senkinek sem ártottam, csak egyszerűen ki lettem közösítve. Nem játszottak velem. Pedig olyan idősen ki tud ártani bárkinek is?
2017. aug. 21. 20:27
 3/15 anonim válasza:
64%
Velem is pontosan ez történt és azóta is mindig. Erre szerintem nincs jó válasz, hogy mit tegyél , vagy mit csinálsz rosszul. Én magamban legalábbis nem találtam meg. Nekem sokat segít, ha a sorstársaimmal beszélgetek, próbáld meg te is. :) 18/L
2017. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van :D Üdv a klubban.

21f

2017. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lekésve semmiről. Nyugi, még fiatal vagy.

Nekem igazán jó barátaim kb. 18 éves koromtól lettek. Előtte sajna csak felületes haverságban voltam pár osztálytárssal. Az ilyen közös "lógjunk együtt" programok meg hatalmas bulizások a barátokkal kimaradtak a diákéveimből. Valahogy én sem jöttem ki annyira jól a korosztályommal. Zárkózott voltam. Általános suliban csúfoltak is, ez nyilván nem tett jót az önbizalmamnak. Valószínűleg Veled is hasonló a helyzet.

Kevés embert engedek közel magamhoz, de nekem ez is elég, hogy 1 kezemen meg tudom őket számolni. Kihasználós, hamis, kamuzós emberekre nincs szükségem. Csak komoly, rendes emberekre akikre számítani lehet, és ez oda-vissza működik.

40/N

2017. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem érdekes módon kiskoromban rengeteg barátom volt. Úgy kb. 6.-tól kezdett csökkenni a számuk, ma már azt mondom egy sincs. Mert van akivel jól kijövök, egymás mellett ülünk, de senki nem hív sehova, sulin kívül már nem foglalkoznak velem.Volt egy lány akivel a kötelező önkéntesmunka során ismerkedtem meg, neki sem voltak barátai, de ő csendes, halkszavú volt, írtam rá utána párszor meg írtam hogy bármikor írhat nekem, de túl sok válasz nem érkezett. Nálam szerintem az lehet a baj hogy más a felfogásom mint a korombelieknek. Egyszer elhívtak egy házibuliba ahol sok pia volt, és mivel egész idő alatt csak 1 kis likőrt ittam, és nem vedeltem, többet nem is hívtak.XD
2017. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

(Utolsó vagyok) Neked pedig azt javaslom kérdező, hogy légy nyitott, ne görcsölj rá a témára mert annál rosszabb lesz. Muszájból ne barátkozz, csak azért hogy legyen valaki haverod. Gondolom barátnőd még nincs , ha gondolod szerezz egyet, és már nem is hiányoznak annyira a barátok. Fiúként könnyebb dolgod van, mert altalában ők kezdeményeznek. És ha nem jössz be neki akkor sincs semmi.


18/L

2017. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért vagyok megrémülve, mert már 2 3 éve nem beszélek senkivel szinte csak szülők. :(
2017. aug. 24. 19:32
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egyetlen barátom sem, párkapcsolatom sincs. Három felszínes haverom van, velük szoktam időnként lógni. Igyekszem folyamatosan lefoglalni magam, nagyon sok programot csinálok magamnak egyedül (pl. szeretek sétálni, akár 8-10 km-eket is, ez egyedül is nagyon jó stb.).


Sajnálom, ami veled van! Néha nekem is van olyan időszakom, amikor sokáig senkivel sem beszélgetek "értelmesen". Ilyenkor kb. a nap eseménye, amikor a pénztárosnak köszönök a boltban.


Szeretnék egy olyan barátot, akivel mindent megbeszélhetek és megbízhatunk egymásban, és persze majd egy barátnőt is. Régebben kavartam néhányszor, de eddig képtelen voltam komoly kapcsolatot kialakítani.


Nincs semmi szégyellnivaló a helyzeteden, ne aggódj! Van olyan ismerősöd, akivel régebben jóban voltál és szimpatikusak voltatok egymásnak? Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, nincs vesztenivalód. :)


Sok sikert Neked! Ne feledd, nincs ezen semmi ciki vagy szégyellnivaló. Semmi baj nincs veled. Legyél elégedett magaddal. Remélem, hogy hamarosan jobb kedved lesz!


22F

2017. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztok? Ahogy látom elég sok embernek nincs itt kivel :D Korotok is egyezik.
2017. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!