Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb bnőm a párja miatt...

Legjobb bnőm a párja miatt hanyagol, de szívességeket elvár tőlem, hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

Nem igazán voltam ilyen helyzetben azért is kérek tanácsot,hátha.


Szóval mióta ismerem és volt párkapcsolata,nem viselkedett velem így,mint ahogy most.


2 hónapja van a pasival és ennyi idő óta kb megszűntem létezni.


Magyarul míg napi szinten beszéltünk,hetente többször össze futottunk,mindent megbeszéltünk, 2 hónapja semmi!!


Alig akar velem beszélni, találkozni meg lehetetlen vele. Legutóbb buliba jött érte a csávója és elment vele úgy,hogy telefonba a bnőm mondta ne jöjjön le. De csak lejött érte. Milyen kapcsolat az ilyen a barátnőjével és az unokatestvérével nem bulizhat? Mikor csak iszogattunk az egyik padon,tehát még discoba sem mentünk.


Akkor én már meguntam keresni,mert tudom,hogy nem válaszol max fél nap múlva és akkor is vmi semlegeset.


Néha írja mizu van? megírom,hogy épp mit csináltam,csinálok. Vissza kérdezek válasz : nem sok minden, kérdezek vmit, semmi extra nem volt... na szóval kb beszélni nem lehet vele!!


Ha felhozom,hogy találkozzunk akkor jaj hát tudod x-el vagyok ide megyünk oda és mikor mondom pár órát nem tudsz rám szánni? meg amióta a csávóval vagy leszarsz,még neki áll feljebb,mert hogy ez nem így vagy bla bla.. ja persze.


Munkára fogta a dolgokat,de már 2 hete felmondott és még így sem keres engem.


De fessem be a haját,adjak kölcsön,meg csináljak meg neki ezt azt.


Nem tudom,hogy kéne ezt kezelnem.


Mondjam meg,hogy szívességeket elvársz,de konkrétan le sem szarsz??


2017. aug. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Megértem, hogy szerelmes és fontos neki a csávó, de akkor is. Szinte sosincs rám ideje, állandóan megfeledkezik rólam, és ha esetlegesen találkozunk is, csak a külsejével és a fiújával van elfoglalva. Pláne, hgy a srác nem is a legjobb társaságba tartozik, és a barátnőm olyan alakokkal lóg, hogy csak nézek. És másoknak mindent elmesél ami vele történik, nekem meg egyszerűen semmit. Még ha kérdezek se. De amikor segítség kéne olyankor mindig eszébe jutok. Bocs, tudom, hogy nem tanultál sokat a kommentemből, de... ez van, bocsi, fogalmam sincs mit kellene tennünk
2017. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen!


Ő is mindenki másnak elmond mindent,de nekem semmit.


Persze megértem,hogy szerelmes meg a mindene a csávó,de könyörgöm hetente 1x 2-3 órát nem tud velem együtt lenni,mikor már nem dolgozik kb 2 hete!! Csávó előtt napi szintes kapcsolatban voltunk,ami most meg kész röhej.

Amikor nagy nehezen fél órára is össze futunk akkor is csak a telóját nyomkodja,nem feltétlenül a csávójának ír ha nem szerintem más bnőinek is.


De persze ha segítség vagy szívesség kell rögtön engem keres. Múltkor is jajj beszélnünk kell rég nem beszéltünk,meg hiányzol így úgy. Végre örültem,hogy na észhez tért. Erre azt hittem én naív,hogy mesélhetek a külföldi kiruccanásomról,mert mikor kint voltam akkor írta,hogy érdekli. Mondja,hogy ő igazából nem tud maradni,mert a csávója a szüleinél van és sietniük kell. Alig van ideje. Erre elpanaszkodta magát majd pénzt kért kölcsön és kb távozott.

Mondta jajj itthon vagyok majd átjövök.. aha azóta is várom,hogy jöjjön. Nem tudom mi lesz,de ha ez így folytatódik akkor a végén az lesz megmondom,hogy nekem ez így nem barátság és ennyi volt.


De szerintem az lesz,hogy ha szívességet kér akkor elmondom neki,hogy erre persze jó vagyok,de hogy össze fussunk időnként vagy beszéljünk az már nem működik,ígérgetni tudod a találkozókat,de betartani már nem.


Sajnálom,hogy te is ebben a helyzetben vagy.

Az a baj nem tudom,hogy kezelni ezt a helyzetet,meg meddig húzzam van e remény,hogy rendeződjön minden vagy már nincs.


Eddig azért volt mély ponton a barátságunk,de ennyi ideig még nem.

2017. aug. 23. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
KB minden pontban egyezik a történet. Ugyanúgy, a telefonját nyomkodja mikor vele vagyok, mintha nem is én lennék a lejjebb barátnője. Mellesleg én nagyon jóban vagyok az anyukájábal, és ő is mondta nekem, hogy tele van a hócipője abból, ámít a lánya művel. Hogy nem törődik semmivel, se senkivel, részegen járkál haza, fura alakokkal lóg stb. Sokszor azt gondolom én is, hogy akkor ez ennyi volt, mert már többször is próbáltam, de nem sikerül normálisan beszélnem vele erről. Csak, már elég régóta vagyunk barátnők, és sokmindemt éltünk á, és kár lenne hagyni... nem tudom. És ne haragudj, hogy nem segítek ezzel a kommenteimmel túl sokat, de remélem legalább az segít egy hangyányival, hogy tudod, hogy nem csak te vagy ilyen helyzetben.
2017. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz neked is bepasiznod. :D


És igen légy őszinte. Ne használjon ki.

Ő is befesti a hajadat? Ő is ad kölcsön? Rá lehet számítani ebben-abban?

2017. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen egyezik a történetünk. Neki is az anyja panaszkodott már,hogy eléggé leszarós stílusa lett.


Bnőmnél csak a pasija áll a háttérben, ő szerencsére rossz alakokkal nem lóg. Azért normális ilyen szempontból.

De mióta ezzel a pasival van sajnos csak az ígérgetések,meg a szívességek tömkelege van.


Tegnap leírtam neki mi a problémám (mert hát ugye beszélni nem igazán tudunk) Azt írta neharagudjak,hogy így érzek és megpróbál változtatni. Válaszom erre,hogy eddig is ezt mondtad sajnos. De remélem tényleg most már kicsit tudsz változtatni.



Utolsó: akkor sem sokat változna a dolog,hogy ha lenne párkapcsolatom,mert akkor is szeretnék a legjobb bnőmmel legalább hetente 1x pár órát eltölteni.Nekem fontos a vele való beszélgetés,amit kapcsolatban is ugyan úgy igénylek majd.


Nem ő festi a hajamat,hanem a húgom aki mellesleg fodrász,szóval efajta szívességet nem kértem tőle.

4 év alatt talán 1x kértem kölcsön amit 2 hét múlva megadtam neki. Ő pedig nem egyszer kért kölcsön és nem annyikat amennyit én. Volt amit vissza adott,de utóbbiakat nem,pedig majd lassan szükségem lesz rá. Szóval majd az ügyben is beszélnem kell vele,csak hogy nincs munkája. Így esélytelen,hogy azt a pénzt látom mostanában.

2017. aug. 24. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy tűnik, hogy tovább kell lépned.

Úgy tűnik, hogy a barátnőd már a pasijával beszéli meg a dolgait. És ez nagyon helyes. Az a fiú van az első helyen. Ő fejlődött, tovább lépett. Neked is ezt kéne.

Lehet, hogy összevesszenek, és szüksége lesz még rád.

De neked nem az a jó út, hogy vársz rá.

Mindenki a maga sorsáért felelős. Neked is magad dolgával kell törődnöd, nem az övével.

És úgy hangzik, hogy eléggé kihasznált téged. Vagy nem látom, hogy viszonozta a szívességeket. Meg kell tanulnod nem-et mondani, mert a pasid is megpróbál meg kihasználni.

2017. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy összevesszenek, és szüksége lesz még rád"


Na és az rendjén van,hogy leszarjuk a barátainkat,de persze ha szakítanak vagy összevesznek hozzám jön sírni?


Nem ez nincs rendjén, ha több hónapig elvolt nélkülem legyen el utána is. Ha nekem problémám van és nem képes rám időt szánni,én miért szakítsak rá időt? J


Holnapra nagy nehezen kicsikartam egy találkozót lehetőleg hosszabbat mint 1 óra. Mondta is,hogy megbeszélünk mindent,mert sok mindenben igazam van,de van amiben nincs. Majd kíváncsi leszek.

2017. aug. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!