Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőim féltékenyek mert...

A barátnőim féltékenyek mert bekerültem egy helyi újságba?

Figyelt kérdés
Még július elején megkeresett az egyik helyi újság szerkesztője, h a "hónap szépsége" rovatába szeretnék ha szerepelnék, amihez pár jó minőségű képre van szükségük és egy rövid fogalmazásra, amiben magamról írok pár sort. Tegnap meg is jelent az újság. A "barátnőim" meg egyből, h milyen ismerőst tudtam szerezni, aki benyomott az újságba, meg stb. undok szövegek. Nem is hencegtem az újsággal, be sem küldtem nekik, h "nézzétek miben szerepelek", hanem gondoltam, h ha olvassák olvassák, ha nem akkor nem... Természetesen nem csalódtam és kaptam a savazást, h én lettem a helyi szépségkirálynő -.- Mit tegyek? Forr bennem a méreg, h ennyire irigyek..
2017. aug. 23. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
A gyakori tele van problémákkal, kinek ilyen, kinek olyan... Akkor te mit is keresel itt? :'D
2017. aug. 23. 12:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem voltak a barátnőid, nem kell tenni semmit.

Ez a viselkedés bebizonyította, hogy nem a barátnőid, lehet hogy csak sok év múlva, valami más kapcsán derült volna ki...

2017. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van..
2017. aug. 23. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos csak irigyek. Ha reklámoztad volna, akkor megérteném, de így furcsa.

A neten is fent van a szavazás? Megmutatod? Csak hogy hadd irigykedjünk mi is :)

2017. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szépségkirálynő voltam, csak elfelejtettem a szövegbe ezt a szót macskakörömbe tenni. A csajok ilyen gúnyosan tették ezt a "te lettél a szépségkirálynő" megjegyzést... :) Ez egy szimpla véletlenszerű felkérés volt, nem jelentkeztem semmire sem :)
2017. aug. 23. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit felborult a csoport dinamika.

Most értékesebb vagy náluk. Ők eddig nem így gondoltak rád.

Egy idő után lenyelik, és ráfognak jönni, hogy még profitálhatnak is ebből. Akkor majd te leszel a "kedvenc".

Szóval inkább viseld jól. Légy barátságos. Viszont ha beszólnak, azt ne nyeld le. Lehetsz vicces, pl, hogy te csak szeretnél ilyen ismerőst.

Amelyik először kapcsol az fog jól járni, mert vele tudsz barátkozni.

2017. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!