Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ilyenek a barátok?

Tényleg ilyenek a barátok?

Figyelt kérdés

Van pár "barátom". Szoktam velük menni focizni, vagyunk mindig legalább hatan. Kispályán ez elmegy. Én nem vagyok egy túl jó játékos, de ha hívnak megyek, nem akarom cserben hagyni őket. Több technikai hibát is vétek a meccsek során, van, hogy kihagyok helyzeteket. Emiatt engem állandóan szidnak, mint a bokrot, meg kötekednek, hogy így nyomorék, meg úgy nyomorék, szar vagyok.


Ketten közülük osztálytársaim voltak. Az iskolában is állandóan kötekedtek. Az osztályból ki voltam közösítve, mindenki csúfolt, szidott, átkozott, a halálomat kívánták. Ez a két fiú is közélyük állt. Meg mondták, hogy igaza van az osztálynak, én egy hülye, flúgos vagyok. Azzal riogattak, hogy majd a középsuliban majd seggbe raknak, meg összevernek, mert arra vagyok csak jó. Amikor megkérdőjeleztem a "barátságunkat", akkor jött a duma, hogy "csak vicceltünk, mi vagyunk a barátaid, ne vedd komolyan!" Hát persze, a sokadik után már nem lehet, nem komolyan venni. Meg amúgyis mindig olyan komolyan mondják. Amikor négyszemközt vagyok valakivel a bandából, akkor persze nincs ez. Nem kötekedik egyik sem, meg jönnek a dumával, hogy "örökké barátok leszünk, még jó veled lógni".


Érdekes, a középiskolában nem tapasztalom ezt. Mondjuk ott is balhéztam, de azok amúgyis az ellenségeim, nem "barát" kategória. Az osztályban nem igazán barátkozom senkivel, tartózkodó vagyok, de ott egyébként olyan nagy problémám ilyen szempontból nincs.



2017. aug. 24. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2017. aug. 24. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan te is tudod a választ.
2017. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leálltak ezzel, amióta megmondtad nekik, hogy ez neked rosszul esik?


Ha igen, akkor szerintem megérdemelnek egy esélyt, mert valószínűleg tényleg csak vicc volt, csak "túl jól" adták elő magukat.


Ha nem, akkor ennyi, tényleg nem a barátaid.

2017. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!