Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek új barátokat?

Hogyan szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a mostani osztályomból szeretnék barátokat szerezni, mert eddig nem igazán voltam kedves velük, ezért sajnos elkönyveltek ilyennek és nem is akartak megismerni. (Tudom, ez az én hibám, de szeretnék ezen változtatni)

Elhatároztam, hogy mostantól kedves leszek, de nem tudom, hogy változhatna meg a véleményük, ha már egyszer egy rossz kép alakult ki bennük rólam.

Amellett, hogy mostantól kedves leszek velük mit tudnék még tenni annak érdekében, hogy megszeressenek?

Előre is köszi a válaszokat

14L



2017. aug. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az fontos, hogy ne erőltesd, ez nem lesz feltétlen gyors folyamat. Keress lehetséges beszédtémákat, mosolyogj az emberekre...

Ezen kìvül nen tudom, nem voltam ilyen helyzetben. :/

2017. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyél csokit, sütit heti 1x és igyekezz mindig mosolyogni és kedveskedni.
2017. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van egy-két olyan személy, akivel viszonylag jóban vagy vagy csak semleges a kapcsolatod, de pl szoktál velük beszélgetni néha, szerintem hozzájuk próbálj kezdetben közeledni, és a többieket is megismerheted akár rajtuk keresztül.
2017. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!