Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Mit tegyek ha úgy érzem nem lesznek barátnőim és kilógok a sorból?

Figyelt kérdés
Na szóval kezdem az elejéről...nem tudom, hogy mit csináljak, mert van a legjobb barátnőm akinek születésnapi meglepetés bulit szerveztek és én nem szeretnék elmenni (ezzel a társasággal) mert ugye 4-en vagyunk barátnők és a két másik barátnőm találta ki. Én meg nagyon nem veszem ki a részem, mert nekem nem volt ilyen csak egy pizzázás és ennyi. Semmi torta semmi sem. Csak egy laza együtt lógós vasárnap. Olyan mintha nem is születésnap lett volna. És tudom h a másik kettőnek is lesz ilyene. Nekm meg nincs kedvem ehez, mert ott szervezik h milyen legyen a torta. Mindent mi veszünk neki stb. Én meg kaptam egy kis születésnapi videót, mint általában bárki más. Annyira szarul esik és nincs kevem ott nézni az arcukat ahogy mindenki jól szórakozik. Legszívesebben külön csinálnék egy olyat h ketten elmegyünk ide-oda. Mert nem azzal van a bajom h bulija lesz, de rám fele annyi időt sem áldozták. Pedig álitólag ugyan olyan barátnők vagyunk. Lehet velem van a baj, de nekem ez rosszul esik. Éééss ráadásul még a legjobb barátnőm másik barátnője is ott lesz, akit meg nem is csípek. :(

2017. aug. 25. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és azt nem is említettem, hogy már úgy érzem egyedül vagyok és még az anyám is ellenem fordul.
2017. aug. 25. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Féltékeny vagy. Viszont azt elfelejted, hogy lehetetlen hogy négyen legyetek legjobb barátnők, és mindenkinek lesz "kedvenc" barátnője, ami viszont nem biztos, hogy te leszel.

És ha nem akarsz ebben az egész szervezkedésben részt venni, mondd meg nekik, és ünnepeld a barátnőd születésnapját vele kettesben.

És még valami: nem mindenki kap videót a barátnőitől.

2017. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Marha jó barát vagy te is, ha egy ostoba féltékeny tinihiszti miatt inkább részt sem veszel egy állítólagos barátnőd szülinapján.
2017. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!