Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen fiu az aki...

Szerintetek milyen fiu az aki "megver" egy lányt?

Figyelt kérdés
Ez igazabol egy regebbi tortenet de me mindig ezen szoktam gondolkozni neha es nem tudom hogy en voltam-e teljesen a hibas vagy nem. Ugy volt hogy volt egy nagyn jo fiu baratom (legyen F) csak en elkezdtem tobbet erezni iranta. Sokat beszelgettunk es egyszer leirta hogy tetszek neki. En ott nagyon megorultem. Egy kozos baratunk(B) azt mondta segit minket osszehozni. Ez eddig oke de F elkezdtett megvaltozni kevesebbet beszeltunk es kerulte a tarsosagom. B-nek azt mondta hogy nem akar velem osszejonni mert tul kicsi vagyok (164cm o pedig 185cm lehetett). Itt en nagyon megharagudtam mert akkor minek mondja el. elkezdtunk ezzel a "kicsi" szoval viccelni a baratnommel. Szinte minden mondatba beleraktuk. Egy ido utan elmult ez az egesz mar csak egy kis feszultseg volt koztunk csak nalunk az osztalyban ugy volt hogy karacsonykor huzunk es en F-et huztam. Teljesen kesz voltam mert ugy volt hogy amikor odaadjuk az ajandekot adni kell egymasnak puszit. Elerkezett az ajandekozas es meg is tortent odaadtam az ajandekot es a puszi is megtortent. Nagyon gaz volt az egesz. Ezutan jott a szunet. Visszamentunk suliba de meg mindig feszult volt egy kicsit a hangulat koztunk. Egyszer valahogy F visszahozta ezt a kicsizest es mi(a baratnommel) megint elkezdtuk de egy ido utan ujra nem nagyon mondtuk. Aztan megtortent... februar 13-án az utolso orank tesi volt ahol a tanar nem akart minket kinozni ezert megengedte hogy partizanozzunk. F volt a partizan. En ellene jatszottam. Kidobtak en atmentem a helyemre. A csapatom kidobta az utolso embert. Ekkor atjott F. Ment a jatek amikor egyszercsak teli erobol 2 meterrol arcondobta a baratnomet. Ott nagyyon merges lettem mondtam hogy ezt nem ussza meg. odapattant hozzam a labda es en is nyakondobtam. Megfordultam hogy beszeljek a tobbiekkel amikor F odajott es terden rugott.Ilyenkor megijedtem es a "sokktol" elkezdtem nevetni erre megkerdezte hogy ,,Ez most jol esett?" En meg mar csak buszkesegbol is azt mondtam hogy igen. Ekkor megfogta a nyakam megrangatott es lelokott a foldre. Nagyon megijedtem. Az egesz olyan volt mint a filmekben. Lelassult minden de megis olyan gyors volt. Felultem a foldon es elkezdtem sirni. Odajott mindenki a tanar is. Az oszatlytarsaim egymastol kerdezgettek hogy ez mi volt. A tanar kivitt hogy beszeljunk 3man. Leultunk beszelni megkerdezte a tanar hogy a kapjon e beirast vagy ne. Azt mondtam ne mert hibasnak ereztem magam. Ezutan nem tortent sok minden. Beszeltunkn az osztalyfonokkel masnap. B azt ondta hogy en voltam a hibas masok azt mondtak hogy nem. Igy most fel ev elteltevel meg mindig nem tudom hogy en voltam e a hibas vagy nem. Es ezt szeretnem megkerdezni hogy szerintetek en is hibas voltam e vagy nem? Megerdemeltem hogy "megvert"?? Milyen fiu az aki megut/megver egy lanyt?? 15/L

2017. aug. 25. 16:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon gyerekek vagytok még.
2017. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a te hibád?
2017. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

Milyen lány az, aki provokálja állandóan a fiút és miután kap egy ütést a fiútól áldozatnak mutatja be magát?

Megérdemelted, a fiúval nincs semmi gond, hiába próbálsz ennyire lealacsonyító kérdéseket feltenni róla, hogy milyen fiú az aki megver egy lányt.

Igazi kis feminista vagy.

2017. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Te is szeretsz lányokat verni előző? Azert álljunk már meg. Én is voltam ilyen helyzetbe középsuliban. Exemmel egy osztályba, és sokszor szidtuk egymást mindenki előtt, de akkor se vertem meg. Pedig elég idegbeteb vagyok, de vissza tudtam fogni magam.
2017. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Normális ember nem üt meg lányt ha a lány nem akarja komolyan bántani.
2017. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

2- es az higy nyakon dobja labdaval nem ugyanaz hgy terden rug egy lanyt majd folytogatja utána legalabbis az en szemszogembol nem...

Szerintem nem a te hibád kérdező, a sracban elpattant valami, kis taknyos aki nem birja elviselni ha ot nevetik ki mert gondolom volt nevetes mikor nyakon dobtad..

Elegge elfuseralt helyzetben utnek meg egy not , max akkor ha valoban ver komolyan megakarna olni vagy bántalmazni akarna de az hogy egy labdaval megdobod es emiatt... Szánalmas ez a srac..

18f

2017. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

"Te is szeretsz lányokat verni előző? "

Simán verek lányokat, ha úgy hozza a helyzet, attól hogy valaki lánynak született még nem mentség. :)


Sokan úgy tűnik telibeszarjátok azt hogy figyeljetek is arra amit ír a kérdező.


"Itt en nagyon megharagudtam mert akkor minek mondja el. elkezdtunk ezzel a "kicsi" szoval viccelni a baratnommel. Szinte minden mondatba beleraktuk. Egy ido utan elmult ez az egesz mar csak egy kis feszultseg "


A srácot folyamatosan provokálták az miatt mert a srác nem akar vele lenni mert kicsi a csaj. Utána nem elég hogy állandóan provokálták, még nyakon is dobták, és itt lett a srácnak elege az egészből.

Ha egy srácot nyakondob egy lány, nem fog odamenni és agyonverni csak úgy.


De szerintem most volt az utolsó hogy ilyen egyértelmű és egyszerű dolgot elmagyarázok olyanoknak, akik leszarják azt hogy mit ír a kérdező, és csak provokálni tudnak kommentekben is. "Te megvernél egy lányt előző?"


A 6.-os válaszoló meg csak azért adott a kérdezőnek igazat, mert kitalált mellé dolgokat amivel érvel mellette: Elképzelte hogy a srácot kinevetik, és erre a válaszolónk azt mondja hogy ú akkor biztos ezért ment neki a srác.


4.-es: " Azert álljunk már meg. "

Az ilyen felesleges hisztis mondatokat értelmetlen leírnod. És attól hogy leírod veled mi történt, egyáltalán nem ide tartozik. Te helyzeted teljesen más volt, teljesen más emberekkel történt eset, és erre idehozod példának és összehasonlítgatod őket.. Azért álljon már meg a menet.


Egyedül az első válaszoló az akinek a válasza ért itt valamit.

2017. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Te Adam vagy ki vagy... Mire ekkora nagy a szád? Te nem vagy ember ha egy nőt megütsz. És még te osztod az észt...Nagyon gáz vagy

20/L

2017. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
"Igazi kis feminista vagy" jézusom... 15 éves a kiscsaj, biztos feminista. Meg ballibsi...
2017. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mindketten hülyén viselkedtetek, te provokáltad, ő meg állatként viselkedett. Nyilván nem ugyanaz a két dolog, hogy szóban piszkálod (ez a kicsizés dolog) és, hogy megver, de nem mondhatjuk, hogy csak az egyik fél a hibás. Tény és való, értelmes felnőtt ember nem így kezeli a problémáit (most rád nézek Adam 333), de mivel most vagy 15 éves, és azt állítod, régebben történt, bőven nem estetek (estek) még az értelmes felnőtt kategóriába. Szóval valamilyen szinten megérdemelted, még ha a módszerrel nem is értek egyet.

És még valami, szintén Adam 333-nak. Egy, aki feminista, nem így gondolkodik, a "nőket nem ütünk meg" felfogás pont, hogy kifejezetten régimódi. Kettő, épeszű ember senkit nem üt meg, legfeljebb önvédelemből. Három, elég visszamaradott lehetsz, hogy a feminista szót sértésként értelmezed...

2017. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!