Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan probáljak barátkozni?

Hogyan probáljak barátkozni?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.be es eleg fura osztalytarsaim lesznek nem olyanok mint az eddigiek a legtobbel nagyon kulonbozunk mas stilusunk van ezzel nincs is ugy baj mert mindenkivel elvagyok alltalaban es konnyen baratkozok de veluk nem jon ossze mindenkinek van mar valaki akivel joban van es nem tul nyitottak ujabb baratsagra aki pedig nyitott ra veluk sem ugy jon ossze persze meg csak 2 bapot voltam veluk egyutt es kiismerni se volt idom oket de nagyon felek az uj kornyezettol es kicsi segitseget esetleg tapasztalatot kernek

2017. aug. 26. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mérd fel, kivel lehet hasonló érdeklődési korod, próbálj oda, azokhoz csapodni.

Lehetőleg ne beszélj sok butaságot,ne izgulj, nem lesz baj :)

2017. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj bátran oda bárkihez! Sosem tudhatod, hogy végül kivel találod meg leginkább a közös hangot. Szerintem neked sem lenne ellenedre, ha valamelyik osztálytársad odamenne hozzád hogy megismerjen, szóval ez fordítva is igaz. Még ha valakivel nem is leszel jóban az első napokban/hetekben ne izgulj, ez változni fog. Én pl ma már azokkal vagyok a leginkább jóban, akikről az első hetekben azt gondoltam, hogy beképzelt p.csák (tévedtem) Szóval egy idő után amúgy is látszódni fog, hogy ki kivel jönne ki igazán.

Sok sikert! :)

2017. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!