Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire álszent? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akinek mindig elmondok mindent, igyekszünk segíteni a másiknak, amiben csak lehet.

Van egy csaj az osztályomban, aki egyfolytában szekál, azt mondja, hogy csúnya vagyok, miközben a csaj agyon van sminkelve, mindenét kirakja a képein. Hát azt hiszem mindent elárultam róla ezzel.. Aztán ráírt a csajra, majd 2 hétre rá lefeküdtek egymással. Azt mondta, hogy valójában amikor ráírt, abban a pillanatban beszélgetni kezdett vele és nem érdekli mit gondolok, mert a csaj többet ér neki.. Eléggé szarul esik és megbíztam benne..


2017. aug. 27. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is lefekudnel az ellensegevel ha az jo pasi lenne es akarna teged ne tagadd!!!
2017. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért álszent? Világosan elmondta, hogy az a lány többet ér neki. Jó barátkozni, de dugni még jobb!
2017. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja mert te elvárnád tőle, hogy a barátságod hozzád láncolja és hűséges kutyád legyen. miért ne feküdt volna le vele, ha teheti? csak mert te nem vagy jóban vele??? szerintem veled van a baj.
2017. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A baràtod elmondta hogy a csaj sokkal többet ér neki.


DE HA MAJD VISSZA SÍRJa MAGÀT AKKOR NE SAJNÀLD MEG KÜLD EL A POKOLBA!!

2017. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!