Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám a legjobb...

Hogyan tudnám a legjobb barátnőmet lebeszélni róla? (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm át akar menni egy 6 osztályos gimnáziumba, egy másik városba. Azért akar, mert nagyon idegesítő osztálytársaink vannak. Ezt én is tudom, de mondtam már neki hogy ne foglalkozzon velük, itt vagyok én, meg még az osztályból néhány emberrel jóba van, meg még itt vannak a fiú haverok is, akik foglalkoznak vele. De ő azt mondja, hogy ott biztos jobb lesz neki. Én pedig mondtam, hogy ott is lesznek idegesítő emberek+tanárok, még lehet több is, de őt ez nem érdekli. Én egyszerűen nem tudnám elképzelni hogy a következő három évet (most leszek ugye 6.os) hogy nélküle töltsem el, de szerintem ő se, mert nagyon sokat beszélgetünk, benne megbízhatok akármikor. Szóval, hogyan tudnám meggyőzni hogy ne hagyjon itt? (Egyébként bocsi a fogalmazásért, nagyon össze vagyok zavarodva emiatt.)

2017. aug. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Önző vagy, miért ne mehetne? Mert "mi lesz VELED?" hát, nem te vagy az egyetlen, akinek a barátnője másik suliba megy.


Egyébként igaza van, hatosztályosban sokkal jobb a közösség, mert összeszoknak :)

2017. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elmondtad neki amit gondolsz ès kèsz. Ha valaki mennni akar akkor el kell engedni.
2017. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne légy önző. A baràtnődnek bizonyàra meg van rà az oka hogy sulit vàltson. És ha àt akar menni akkor ebbe te ne szólj bele.
2017. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Voltam hasonló helyzetbe, és sajnos az a szomorú igazság, hogy (legalábbis abból amit leírtál), ő már nem akar maradni és kész, neki már nem vagy olyan fontos, és azok az emberek sem fontosak már neki akikkel jóban van, ha annyira fontos lennél neki, akkor akár CSAK MIATTAD ott maradna.
2017. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!