Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerimtetek azt hiszi hogy...

Szerimtetek azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tábroban volt egy bátorság próba ahol egy erdőn kellett átmenni éjszaka úgy hogy közben ijeszgettek minket. Hatosával mentünk és az osztálytársam aki fiú átjött hozzán mert látta hogy paráztunk. Én is féltem ezért megfogtam a kezét és így mentünk végig de ő sem ellenkezett. Közben viccből ő is ijesztgetett engem/minket. A végén tábortűz volt és a csapat többi tagja leült egy helyre a tűz köré mi ketten pedig kicsit meszebb tőlük egy másik helyre még mindig kézenfogba és elkezdtünk halkan dumálni csak úgy aztán pedig aki még ott ült két fiatalabb gyerekkel. Egy idő után elengedtük egymás kezét mivel elkezdett izzadni😂😂 de ugyanúgy ketten ültünk. Nemtudom hogy most lehet hog azt hiszi hogy nekem ő bejön pedig nem így van én csak barátilag fogtam meg a kezét. A fiúnak se hiszem hogy én bejövök mivel neki egy másik csaj tetszik ezt tudom. Csak kínos lesz most vele együtt suliba menni ez a bajom és kicsit szarul érzem magam emiatt. Szerintetek mi lehetett?

2017. aug. 28. 11:22
 1/2 Bananagirl2299 válasza:
100%
Nagy eséllyel nem gondol erre de ha ennyire zavar a dolog akkor írj rá vagy találkozzatok valahol es kérdezd meg tőle... veszteni nem vesztesz semmit 🙂
2017. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te azt honnan tudod, hogy nem jössz be neki? Nem tudhatod.. Nem lehetetlen elképzelés, hogy valakinek egyszerre kettő tetszedjen meg, persze nem komoly szinten..

Ez nem nevezhető épp szerelemnek, de tetszésnek igen. Az én elképzelésemben nincs olyan, hogy valakinek barátilag szorongatod a kezét. Max az óvodásoknál, de érettebb embereknél biztos úgy ítélném, hogy párkapcsolatban vannak.

2017. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!