Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudjuk megbecsülni a...

Hogyan tudjuk megbecsülni a legjobb barátunkat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, aki állandóan segít, ha tudja hogy baj van, én ezt viszonoznám neki, de vagy nem engedi, vagy nem meri rám bízni a problémáit, vagy jelenleg nincsenek problémái, vagy vannak, csak jól titkolja. Nem arról van szó, hogy nem bízik meg bennem, mert megbízik és én is ő benne. És most ne nézzetek le ez miatt, (meg ne gyertek azzal, hogy nem létezik olyan, hogy férfi és nő közötti barátság), ugyanis ő egy 32 éves nő, én meg 22 éves férfi vagyok, tök jól kijövünk egymással, meg minden, tehát szerintem mi vagyunk az egyetlen élő példa arra, hogy létezik férfi és nő között barátság. Csak nem tudom hogyan becsüljem meg, azaz igazság hogy volt legjobb fiú barátom, de elegem lett belőle, mert állandóan beszólt a nőknek, meg lenézte őket. F/22

2017. aug. 29. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki valami ajándékot, virágot vagy képeslapot valami üzenettel, amiben a tudtára adod hogy mennyire hálás vagy neki amiért ilyen jó barátod, és biztosítod arról hogy benned is megbízhat, meg szívesen segítesz. Biztos jól esne neki.
2017. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól esne neki, utsó, de ez csak puszta gesztus. Egy nőt úgy tudsz megbecsülni, kérdező, ha az idődet szánod rá. Ha figyelsz rá, és nem akarod megoldani, csak meghallgatni az aktuális problémáit. Neki is vannak, hidd el, csak te nem hallod, amikor beszél róluk, mert férfi vagy, és férfiésszel gondolkozol. Nyíltan nem beszél róluk, mert a férfi genetikailag arra van beprogramozva, hogy ha szembetalálja magát vele, megoldja a problémát. A nő nem ezt akarja. Csak azt, hogy meghallgasd és megértsd.
2017. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2017. aug. 30. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!