Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezzel a sráccal...

Mit kezdjek ezzel a sráccal ha nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

Nem akartam idáig fajulni hogy kiteszek ezzel kapcsolatban egy kérdést de már nem tudok mit csinálni.

Szoval az egesz igy kezdődött hogy elkezdtem egy 7 evvel idősebb sráccal beszélgetni (barátság céljából) és minden nagyon jol alakult, még egy talit is megbeszéltünk és ott nagyon aranyos volt de mégis mi vezethette odáig hogy harapdálja a nyakam meg ilyenek? Én persze hagytam mert lehet picikét szeretet hiányos voltam es jol esett hogy állandóan ölelgetett.:( mikor hazament még írt de mar akkor se beszéltünk sokat. Másnap ugye pedig vártam hogy írjon mert munka mellett is szokott irni. De semmi:( (ez hétfőn volt)

Aztán kedden Megkerdeztem hogy baj van e ? O pedig azt mondta nem csak aludt. Itt meg ugy annyira nem érdekelt de ezután sem irt es zavart ezért másnap megegyszer rá irtam hogy hianyzik erre azt mondta dolgozik. mondom jo de tuti nincs baj ugye? Irta hogy semmi baj. Kicsit rosszul esett ezért viccből elküldtem a francba de szerintem értette hogy nem komoly. Most mit csináljak?:( egyik legrosszabb tulajdonságok hogy nagyon hamar megtudok szeretni embereket.



2017. aug. 31. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Te am hány éves is vqgy bocsi h megkérdem? 😃😂
2017. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az életkorban. Az emberek tapasztalatait stb. Nem lehet életkorban merni es hiba is. Szoval neharagudj de ezt nem szeretnem elmondani:)
2017. aug. 31. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Lefordítom: a kérdező 13-14 éves és ezt fél bevallani mert eltérítené a válaszokat amik a korkülönbségre vonatkoznak.
2017. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ő valószínűleg egy érettebb srác. Nem tudod őt befolyásolni, nem egy szerelmes kisfiú, ha nincs kedve nem fog többet érdeklődni irántad, főleg hogy "viccből" elküldted a francba.
2017. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érettnek egyáltalán nem nevezhető :D nagyon sokat hülyéskedik o is.
2017. aug. 31. 19:30
 6/9 A kérdező kommentje:
 ma 19:16 csak hogy erre is válaszoljak: Akikkel nem akarok tartósabb kapcsolatot létesíteni azoknak nem szoktam elárulni mennyi idős vagyok. Fura de ez van.
2017. aug. 31. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehat 16 nal meg veletlenul sem vagy idosebb. Ha egy embert nem erdekelsz, akkor ha meggebedsz se tudod felkelteni a figyelmet. Bar kuldhetnel neki vegso elkeseredesben pucer meg fehernemus kepeket, az talan hat. Az talan nehany napra ujra beindit nala valamit, de nem maradando. Szal engedd el vagy send nudes.
2017. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

": Akikkel nem akarok tartósabb kapcsolatot létesíteni azoknak nem szoktam elárulni mennyi idős vagyok. "

Ez az oldal teljesen névtelen, csak egy számot kell leírnod. De mint tudjuk, nagyon fiatal vagy még, és attól félsz hogy kiröhögnének a kommentekben hogy ennyi idősen már ilyen szerelmi problémáid vannak olyan sráccal, akinek amúgy csak egy kis szórakozás vagy.


Hidd el, rengeteg huszonéves fiúnak rohadt fiatal barátnője van, de csak azért mert őket könnyű felszedni, irányítani, ugranak a pélóra csak azért mert idős a srác.

Azért harapdálta a nyakad mert kislány vagy, és lehet veled játszadozni, kiélheti rajtad a vágyait, ha már egy lúzer és a vele egykorú nők leszarják őt.

Figyeld meg, a srác magasról tenni fog rád, vagy ha mégis kedves lesz veled csak azért van hogy újra harapdálhassa a nyakad, mert unatkozik. :)

2017. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso talan te írtad ide eddig a leghasznosabb választ. Koszonom. De amugy nem vagyok szerintem tul fiatal bar attol függ mihez merjuk:D szoval szerintem meg 10 evesen is lehet egy gyerek szerelmes. Egyébként 16 vagyok
2017. szept. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!