Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a beilleszkedés miért nem...

Ez a beilleszkedés miért nem megy?

Figyelt kérdés

Tehát én most egy hatosztályos gimnáziumba mentem és az osztályomból látásra ismertem bárkit is, volt egy olyan nap amikor össze gyűlt az osztály egy napra és voltak közös játékok ezzel nem igazán ismertük meg egymsát de kezdésnek akkor ez is jó volt tetszett is az a nap meg barátkoztak velem de nekem még is furcsa volt, 3 lánnyal kellemes baráti kapcsoltaba kerültem és nem mondhatom, hogy nem vagyok nekik szimpatikus. Az első ˇismerkedősˇnap után jött a szeptember 1-je ami tegnap volt és az a nap őszintén szólva nagyon nem tetszett, keresték a társaságom meg minden de én nagyon sokat gondoltam a volt osztályomra nem tudom azért mert ez az osztály még nem össze szokott de hiányoztak nagyon, de az új osztály körül még is egyedül éreztem magam, nem tudtam még senkivel olyan kapcsolatot kialakítani, hogy nevetgéljek velük ami szerintem természetes.



De még is van 1-2 ember akik olyanok mintha már ezer éve ismernék az osztályt és ők olyan középpontuak nem értem őket ez 2 nap után, hogy sikerült nekik.


Alapból nagyon könnyen barátkozom, sportos és laza vagyok, nyitott is vagyok minden új dologra de most ez nem megy. Lehet azért van mert eddig mindig az új dolgoknál ismertem valakit most meg senkit, de megszeppenve érzem magam és attól félek, hogy rossz osztályom lesz 6 éven át, nem lesznek barátaim, nem csak én vagyok ilyen zárkózott ahogy észre vettem. Szerintetek örökre egyedül maradok és nem lesznek barátaim vagy ez kialakul? Mennyi idő kell még a kialakuláshoz?


Amúgy kedvesek velem meg minden de nekem ez még nagyon sok hiányoztak még a régiek de sokszor fogok még velük talizni. Bárki mást megkérdeztem mindenki mondta, hogy neki nagyon jó volt az első nap ő nagyon szereti az osztályát nem hiányzott a régi osztálya meg stb, mi van most velem?



Légyszi értelmes válaszokat írjatok.



2017. szept. 2. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez normális, el fog múlni. Próbálj humoros, és bőbeszédű maradni, ne idegeskedj rajta. A régi osztályoddal úgyis találkozni fogtok még, és ideje új embereket megismerned.

Nem fogsz egyedül. mardni, csupán idő kell ahhoz, hogy kialakuljon a kis squadod :)

2017. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. szept. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!