Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok beilleszkedni az...

Nem tudok beilleszkedni az osztályomba?

Figyelt kérdés
Vannak az osztályba ezek a hangoskodó, mindenen vihogó p.csák, akikkel eleinte barátkoztam, de úgy érzem ez nem én vagyok és nem tudom közöttük jól érezni magam, mert alig hagynak szóhoz jutni. A másik véglet pedig hát bocsánat de a "lúzerek". És ezek akik kb. egész nap meg se szólalnak, csomónak még a hangját se hallottam, és nincs nagyon ilyen átmenet, ezért tök magányosnak érze magam. Kérlek adjatok tanácsot!

2017. szept. 7. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

És mi lenne, ha az általad nevezett "lúzerekkel" próbálnál meg barátkozni? Lehet, hogy tök jófejek, sose tudhatod...


Nem csoda hogy alig szólalnak meg, hisz szerencsétleneket elnyomják az osztály főszólói

2017. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Talán kezdj el barátkozni az általad lúzernak tartottakkal, majd rájössz, hogy milyen kedves emberek.
2017. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem, a lúzerek tudom milyenek. Csúnya szó ez rájuk, de velük tényleg nem lehet beszélgetni sem, bármennyire szeretnél, mert egyszerűen nem tudnak mit mondani. Kábé kimerül a téma a házi feladat és az időjárás szintjén. Ők jól el vannak magukban, te meg várj még egy kicsit, idővel kialakul majd a baráti köröd. Csak legyél mindenkivel kedves.
2017. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó mindent leírt!
2017. szept. 7. 15:30
 5/12 A kérdező kommentje:
MÉG VÁROK VÁLASZOKAT!
2017. szept. 7. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez a lúzer szó annyira elavult egyébként :D

Én azért a helyedben megpróbálnék beszélgetni a "lúzerekkel", hátha nem is olyan szótlanok. Én sem vagyok beszédes ember, de ez attól függ ki a beszédpartnerem. Amúgy körülnézhetnél más osztályokban is, hátha ott is találsz magad köré barátokat.

Kitartás!

2017. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Te kajak azért könyvelsz el valakit egy vesztesnek, mert nem pofázik folyton? Szerintem jobban is teszed, hogy a "lúzerekkel" nem állsz szóba, legalább megkíméled őket a társaságodtól. Menj inkább vissza a beképzelt, felszínes r1bikhez, te is pont olyan vagy.
2017. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
48%

Attól hogy lúzernek tartod őket, még lehet jófejek.

Én idén rocker létemre az ún. "páwák" között találtam meg a helyem. Azokra is mondták hogy ilyen meg olyan beképzeltek, aztán normálisabbak mint az osztály 90%-a.

2017. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenki felreertett! Nem azt mondom h a luzerek rossz emberek, tudom ez egy csunya szo de ez van. Mert en nem vagyok olyan mint ok. Pont ezert nem tudnek veluk baratkozni mert kell egy kis elet nekem. Veluk sincs semmi baj, de egyebkent mar probaltam beszelni parral de iszonyat egyiranyu volt a kommunikacio.
2017. szept. 7. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Vannak azok a fajták, akiknek csak egy kis löket kell, és tudnak beszélgetni, én is ilyesmi voltam, nem mertem beszélgetést kezdeményezni. lehet kevés az önbizalmuk.próbálj meg kezdeményezni, hátha sikerül. de ha tényleg azok a fajták, akikkel nem lehet semmiről se beszélni, és olyanok, akik jobban érzik magukat egyedül, akkor nem lehet mit kezdeni, de egy próbát megér :). nincs esetleg valami közös témátok?
2017. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!