Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hol találhatok...

Szerintetek hol találhatok barátokat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, szerintem jól alkalmazkodok és könnyen barátkozok, csak az osztálytàrsaim között kialakult klikkek miatt kevés barátom van, mert nincs lehetőségem megmutatni hogy milyen vagyok... és hát nem is szeretek nyomulni, szóval elvagyok a 2-3 barátommal. :D

De jó lenne ha megismerhetnék hozzám hasonló embereket, tudnátok ebben segíteni?

(Tudom elèg gáz ez a kérdés, de már tényleg feladtam a barát keresést, mert én igazi barátokat akarok akik egy életre szólnak)



2017. szept. 7. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Az élet nagy problémái... Csak 2-3 barátod van, mi lesz most...
2017. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, hidd el nekem is van nagyobb problémám, közeleg az érettségi meg minden, de szerintem nincs semmi abban ha ismerkedek :)
2017. szept. 7. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon korán van még? hol vannak a "nekem írhatsz 22F" típusú válaszok? :D vagy vannak, csak egyből privátot írtak neked? XD
2017. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szintén hasonló cipőben :/

Ha gondolod dumálhatunk :)

17/F

2017. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Igen ők inkább privátban írnak :D de nem baj nem adom fel a reményt :D
2017. szept. 7. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nincs baj a netes ismerkedéssel, csak nagyon ritka az, amikor egy kezdődő barátságig fel lehet építeni a kapcsolatot.


én már 2-3 emberrel beszélgettem itt hosszabb távon gyakoriról...de egy idő után rájöttem, hogy egy helyben állok. nagyjából már mindent megtudtunk egymásról, de mivel élőben nincs közös életünk, így egy idő után elkopik az, hogy na akkor mesélj, milyen napod volt, mert valójában az emberek többségét ez nem is érdekli igazán, csak megszokásból kérdezi meg.


ennél csak a 4-es talán a rosszabb(nem feltétlenül, de általában).


"sorstársak" vagy egymást húzzák le, vagy még az átlagosnál is gyorsabban elkopik a kommunikáció. ha valaki görcsösen akar ismerkedni, már-már bárkivel, függetlenül az érdeklődési körtől, mert nagyon gyorsan bebizonyosodik, hogy teljesen más témákról tudna mesélni is a kezdeti szakaszban, mint ami a másik felet érdekli.

2017. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. Nekem írhatsz ha van kedved, hasonló helyzetben vagyok :)

20/L

2017. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is írhatsz 16/L
2017. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!