Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez meg fog változni?

Ez meg fog változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén lettem kilencedikes, így új osztályom is lett. Összesen 30-an vagyunk 12 lány és 18 fiú. Közülük csak egy lányt ismertem. ( Ő régen is az osztálytársam és a barátnőm volt). A gólyatábor során a lányok nagyon jól összeismerkedtek és új barátságok is születtek.  Viszont a fiúkkal már kevésbé sikerült megismerkednünk. Nagyon elzárkóztak tőlünk és hozzánk sem szóltak (még akkor sem, amikor direkt (ilyen ) osztályépítő feladatok voltak). Ez a napokban sem változott , úgy viszonyulnak hozzánk, mintha nem akarnának elfogadni és˛/vagy mintha már unszimpatikusak lennénk nekik anélkül, hogy beszéltek volna velük. Néhányan még bunkóznak is, de szerencsére ez csak 2-3 ember, viszont a többieken is teljesen látszik, mintha nem akarnak velünk semmilyen kapcsolatot ( természetesen a kapcsolat alatt csak a barátit/haverit értem). Valaha ez változni fog, tudom még nagyon az elején vagyunk de már most ezen aggódom? (Az előző osztályom nagyon rossz volt így nem szeretném ezt újra átélni). Úgy gondolom egy jó közösséghez az egész osztálynak jól kik kell jönnie beszélnie egymással (vagy legalábbis az osztály nagy részének és nem pedig nemekre szakadni). Valamint ha sikerülne elég bátorságot gyűjtenem fiúkhoz nem tudom mit mondhatnék nekik főleg ha már alapból nem szimpatizálnak velünk és /vagy csak azt remélik nem kell velük soha beszélniük. (persze ez lehet nem így van, de most nagyon úgy tűnik).Szeretnék tanácsokat kérni valamint leginkább azon emberek véleményére lennék kíváncsi aki átélt már hasonló helyzetet. (persze másokét is szívesen fogadom). Előre is köszönöm a válaszokat. :)

15/L



2017. szept. 8. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem éltem még át ilyet, de szerintem ez még változni fog, még nagyon az elején vagy a giminek :)
2017. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
oooh, minden változni fog nyugi :D Szinte nincs olyan osztály ( persze vannak kivételek), ahol minden ugyanúgy marad mint a legelső hétben :D Biztos megnyílnak majd. :)
2017. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!