Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg nem barátság az ahol...

Tényleg nem barátság az ahol hárman vannak?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat?

Én azt hittem, hogy van két legjobb barátnőm, de rájöttem, hogy valóban ők egymás legjobb barátnői. Én pedig csak úgy vagyok. Egymással osztják meg a titkaikat, mindig együtt vannak stb. Részletesen nem szeretnék belemenni... Én akkor kellek ha összevesznek és valakinek lelkizhetnéke van, vagy valami kell.

Félreértés ne essék, NEM akarok itt barátokat keresni. Csak kíváncsi vagyok más is tapasztalt - e már ilyet. Szakítsam meg velük a kapcsolatot?



2017. szept. 9. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Akkor jöttem rá, hogy csak egy "kellék" voltam, mikor ők ketten egymással végleg összevesztek, és az egyikük hirtelen teljesen tőlem kezdett függeni, rögtön kereste a társaságom, és "bff-ek" lettünk. Megszakítottam mindkettőjükkel a kapcsolatot, szerintem tedd te is azt. Sokkal jobb, ha egy legjobb barátnőd van, aki külön foglalkozik veled, és nincs ott egy harmadik, aki mindent elronthat.
2017. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A napokban összevesztek, mindkettőnek eszébe jutottam, aztán kibékültek. Egyikse keres...

Ilyen "barátok" nem kellenek. Még barát nélkül is jobb :)

2017. szept. 9. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk működik a hármas fogat, senki sincs kihagyva. Ez már jó öt éve így áll, és teljesen jó ez így. Csak, hogy ellenpéldát is láss. :)
2017. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy van akinek működik :)

Nálunk is évek óta ment,csak hogy közben felnőttünk... Másképp látom már a világot mint ők. :(

2017. szept. 9. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Same story. Az évek alatt én lettem az a bizonyos harmadik. Szépen lassan elkülönültem tőlük. A nyári szünet óta pedig már csak szimpla osztálytársi viszony van köztünk.
2017. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Magamra ismertem... Mi is osztálytársak vagyunk, szinte már csak azok... Az egyik lány kiskorunk óta a legjobb barátnőm volt, aztán kb két éve jött a másik a képbe.

2017. szept. 9. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha három emberről van szó, biztos hogy az egyik valahogy kimarad, nem veszi ki annyira a részét a dolgokból, beszélgetésből.

Nekem rendben van a "harmadik kerék" szerep, mint magányos ember, ez csak akkor kellemetlen, ha a többiek be akarnak vonni a beszélgetésbe, azt érzik, hogy rossz a kedvem.

2017. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is utálom, amikor felesleges harmadik vagyok... Ezért egyszerre csak egy emberrel szeretek beszélni. Különben nem tudok érvényesülni, mert nehezen kommunikálok.


Egyesek szerint működnek a hármas barátságok. Mások szerint viszont nem. Bevallom, fiatalabb koromban nekem is működtek, de már régóta nem.


Szakítsd meg velük a barátságot, ha nem látod értelmét folytatni.

2017. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig ment. De ahogy idősebbek lettünk engem már érdekel a jövő, tanulni szeretnék, a legjobbat kihozni magamból, ellenben ők még mindig csak a buli, buli, buli.
2017. szept. 9. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem két legjobb barátnőm van. Nem érzek ilyesmit. Igaz, szerintem mindhárman odafigyelünk egymásra. Gimiben volt rossz tapasztalatom, amikor én lettem a 3., de nem bántam meg igazából. Lettek más barátaim.
2017. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!