Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az emberről sokat elárul...

Ha az emberről sokat elárul az, hogy kikkel barátkozik, akkor rólam mit árul el az, hogy senkivel sem barátkozom, senkiben sem bízom meg és ezáltal nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem. Van ilyen. Vagy ilyen típus vagy, vagy lelkibeteg, vagy valaki elárult. Korábbi trauma. Neked kell tudnod. Gondold át.
2017. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azt hogy félsz, rettegsz.
2017. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy van önértékelésed és nem adod egy bizonyos szint alá. Igen, az emberek többsége (90%) ezalatt a szint alatt van, a maradék 10% pedig a többiektől elszigetelve dolgozik keményen, hogy az élete többről szóljon mint vak kérődzésről.
2017. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim pont ezért. Régebben sokan elárultak így konkrétan begubóztam. Egyelőre nem igazán vágyom mások társaságára, inkább magamat fejlesztem.
2017. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bölcs vagy.
2017. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban bántalmaztak?
2021. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!