Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhatároztam, hogy megteszem...

Elhatároztam, hogy megteszem az első lépést és kezdeményezek egy lánynál.22/F. A gond az, hogy vonaton elég nehéz lesz. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy helyen szállok le vele. A közös a lakóhely. Meg vannak bennem furcsa gondolatok. Sajnos önbizalom hiányos is vagyok. Az első, hogy amikor elkezdek szemezni vele, mindig olyan gondolatok jönnek elő, hogy elég jó vagyok e neki? Nem e egy jóképű srác kell neki. Sajnos többször jártam így. A másik, hogyha több fiú van ott akkor már nem akarok küzdeni elmegy a kedvem. Nem vagyok elég jó...


Röviden ennyi lenne. Holnap lépnék, de kell egy kis ösztönző segítség.



2017. szept. 10. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél van jobb, így ha ez szempont lenne, akkor az evolúciós zsákutca lenne :) Semmit nem veszíthetsz, egy próbát megér!
2017. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Két dogot nem értek. Mi a probléma a vonattal? Én is úgy kezdtem. Melléültem és ment a duma. Megegyeztünk egy taliba, stb.

Az első pedig, hogy elhatárztad, hogy...

hát akkor rajta, és ne tojj be. Nem lesz semmi jelenet.

2017. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Ülj vele szembe és legyen rajtad pulóver! Óvatosan vedd elő a farkad a pulóver alatt és állítsd fel! Ezután keresd a tekintetét, és ha megvan, biccentéssel jelezz neki, hogy nézzen le, majd óvatosan emeld fel a pilóvered és mosolyogj!
2017. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy a vonaton nem szeretnek ismerkedni, Meg hogy fáradtak stb.
2017. szept. 10. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nos, én annó egy buszon ismerkedtem meg egy nagyon vonzó lánnyal. Éppen Egerből tartottam Debrecenbe, és zenét akartam hallgatni, de már mindent untam, amikor leült mellém. Amúgy ha tömve van a busz, akkor is szabad a hely mellettem, sosem ül le senki, nem hogy egy szép lány. Elővett valami füzetet, és mivel untam már az összes zeném, csak úgy megkérdeztem tőle, hogy mit tanul. Olyan mázlim volt, hogy a lánnyal mindenről lehetett beszélgetni, ahogy velem is. A két órás út kb. tíz percnek tűnt a társaságában. Amikor Debrecenbe értünk, nem egy helyen szálltunk le. Előtte felvetettem neki, hogy szívesen találkoznék vele újra, megmutatnám neki a várost, mert ott tanult. Vette a lapot, beírta a számát az iPodomba, és találkozunk is már másnap délután. Jó randi volt, elkísértem a táncórájára, ami három óra volt, de nagyon csinos lány volt, szűk felső, szűk cicanaci, hát nem esett nehezemre bámulni őt három órán keresztül. Majd hazakisértem, tök jót beszélgettünk, még mondta is, hogy akár aznap is találkozhattunk volna, amikor megismerkedtünk a buszon. Utána még találkoztunk egyszer, de nem volt az igazi. Sokat variált a lány, nagyon bizonytalan volt, nem tudta eldönteni, hogy mit akar, és emiatt teljesen kiábrándultam belőle. Szóval nem lett belőle semmi, de ő volt az egyetlen egész életem során, aki nagyon tetszett nekem, valamilyen szinten én is neki, és mindenről lehetett vele beszélgetni. Manapság meg, inkább hagyjuk... Vonaton indíthatsz valami hétköznapi témával is. Én úgy csinálnám, hogy amit leülök elé, vagy mellé, rögtön feldobnék valami témát. Nem úgy, hogy félúton csak bámulod, amit egyébként ő tud, majd mikor össze szedted az összes bátorságod, feldobsz valami témát. Spontán a legelején a legjobb szerintem. Sokkal magabiztosabbnak is tűnsz tőle.
2017. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem önbizalom kérdése. Miért nem használjátok az eszetek, mielőtt minden hülyeséget bevesztek?

Nem rólad van szó, hogy te mennyi önbizalommal bírsz, hanem az illető hölgyről, hogy benned mennyi bizalmat ébreszt, ahhoz, hogy megmert szólítani, és egy csavar, minél több jelt ad, hogy "tetszel", annál jobban pánikolsz, mert a lányt a tiéd lehet. Érted? A tiéd. A vágyad tárgya.

A pénzel is így van. Tegyük fel nyersz kilencszáz milliót. A pénz a tiéd, mégis hatalmas stresszt okoz. Pedig ennek nem így kellene lennie.

Miért? Mert félsz, hogy ez csak egy álom, nem valóság, amiből felébredsz.


Ott rontod el, hogy te nem ismerkedni akarsz, hanem csajozni, ami dugást jelent, ezért érzed azt, amit érzel.

Nem az önbizalomról van szó, hanem az idegrendszeredről, a figyelmedről, a stressztűrő képességedről.

Ha abbahagyod a marokmarcsizást az nőveli az ismerkedéshez szükséges erőd.

Erőd.

2017. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az utolsónak üzenem, én nem a d***-ra megyek. Érzelmesebbnek romantikusabbnak érzem magam. Még soha nem volt barátnőm. Egy lányt szólítottam meg élőben, de belőle kiábrándultam pár közös séta után.. Hazudgált stb. az előző lány ismerőseim csak neten léteztek. De ez nem élet. más velem egyidősnek már gyerekei vannak. Én hosszú távra egy életre tervezek, lehet ez is a bajom.


Ja és igen néha érzem úgy, hogy rám néz és mosolyog, de lebeszélem magam, ezzel az indokkal: Biztos nem engem néz. De olyankor felgyorsul a szívem. Zavarba jövök.

2017. szept. 10. 18:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert a szerelemhez.
2017. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hogy meent? :D
2017. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahogy sejtettem, nem találkoztam vele. :( Se ma sem tegnap. :(
2017. szept. 12. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!