Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Extrovertáltak és introvertált...

Extrovertáltak és introvertáltak hogyan ismerkednek egymással?

Figyelt kérdés

Leginkább konkrét tapasztalatokra példákra lennék kíváncsi, hogy veled hogyan történt ez.


Tehát ha extro vagy, akkor hogyan ismerkedtél meg intro emberekkel?

Vagy ha intro, akkor hogyan extrovertáltakkal?


Olyan szempontokra gondolnék, hogy mi volt a szitu ahol megismerkedtetek, mi volt a közös pont, ki kezdeményezett és hogyan, hogyan alakult úgy az ismertségetek, hogy barátok lettetek, esetleg szerelmes pár, vagy csak haverok, vagy miért nem mélyült el a kapcsolat és maradt csak haverség vagy teljes ismertség eltűnése miért történt?


2017. szept. 11. 19:39
 1/5 anonim válasza:
100%
introvertált típusú vagyok, nekem van egy legjobb barátnőm aki nagyon de nagyon extrovertált. Hát két éve ismerkedtünk meg, iskolában, kilencedikben. Nem tudott senki mellé sem ülni, így maradtam én. Kezdetben nem szóltam hozzá, ő pedig folyamatosan csak a hátsó padsorokban lévő emberekkel beszélt. Majd egyszer elkezdett róla terjengeni egy pletyka, hogy nem szűz vagy valami ilyesmi. Persze az emberek rögtön elhitték ezt a hazugságot. Én szünetekben mindig mellette álltam csendben, egyedül. Majd egyszer észrevett, és elkezdett hitegetni hogy nem igazak a pletykák, szegény teljesen kiborult. Nem tudtam mihez kezdjek, hát elkezdtem vele "barátkozni". Ez abból állt hogy ő fecsegett én pedig hallgattam. Majd találtunk közös témákat (filmek, sorozatok, játékok), így én is nyitottabb lettem egy kicsit. Ezek után persze, amikor kiderült hogy pletyka csak pletyka volt, mindenki sírt utána bocsánatot kérni tőle, de szerencsére velem maradt mind a mai napig :) Remélem hasznos volt.
2017. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hasznos volt :) Köszönöm a válaszodat!


Jöhetnek még történetek!

2017. szept. 12. 09:01
 3/5 anonim válasza:

Én ambivertált vagyok. Helyzete és hangulatom válogatja. Van, amikor én leszek hirtelen a társaság középpontja, tényleg úgy hajtok előre mint egy extro, néha viszont totál befordulok, mint egy intro. Intrós korszakban gyakrabban beszélgetek, ismerkedek neten (nem párkapcsolat, az kizárt így), extrósként viszont buli, buli, buli.


Kissé nehéz így követni, ugye?

2017. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem ez a legkönnyebb, mert én is ambivertált vagyok :D

kb 55-45 arányban az intro javára

2017. szept. 13. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
pl az extravertált kezdeményez
2018. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!