Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi olyankor a teendo, ha te...

Mi olyankor a teendo, ha te valakit igazan jo baratodnak tartanal, de tudod hogy a masik szemely ennel kevessebre becsul teged?

Figyelt kérdés
Van egy baratom aki kinn el evek ota kulfoldon, es evente par hetre jon csak haza abba a varosba ahol elek. Amig suliba jart nem volt baj mert egesz nyarom itthon volt,de most hogy dolgozik csak par hetre jon haza evente. Es cseten napi szinten dumalunk kb evek ota, sokszor szemelyes dolgokrol is, de utobbi par alkalommal mikor hazajott nem volt lehetosegunk osszeulni mikor igerte tobb alkalommal is. Kozben meg olyanokkal elment tobbszor is bulizni ,akik pl nem is erdeklodnek utana mikor nincs itthon. Na mindegy a lenyeg hovy leirtam neki hogy ez nekem nem esik a legjobban es eleg rossz hogy mindig en maradok ki ugymond, es hogy ez nekem olyan mintha nem is tartana a baratjanak. De o azt mondta ne reagaljam tul,es azota ennyibe is maradt a dolog visszament kulfoldre. Es az a baj hogy azota se tudom hova tenni a dolgot, mert alapjaraton keres cseten, meg ir mindig, de mikor hazajon akkor altalaban mar nem keres annyira. Es nem tudok ezzel mit kezdeni, mert en nekem eleg fontos lenne, erdekel mivan vele stb, de tudom jol hogy o ezzel nem igy van, viszont bunko se akarok lenni hogy ha keresne esetleg akkor elutasitsam, csak igy eleg szaar a szitu, hogy erzem hogy o neki nem olyan fontos az egesz mint nekem. Es igy mar az uzeneteire se tudok valaszolni olyan jo kedvuen mint regen,es mar kesztetest se erzek ra hogy irjak neki. Pedig probalkoztsm sokszor. Mondtsm hogy szivesen felhivnam hovy kicsot tartalmasabban beszeljunk, de persze ahhoz se volt kedve soha. De irni ir mindig valamit, de mintha csak unalombol tenne vagy nem tudom... Velemenyek?
2017. szept. 12. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod mi a teendo.

Azt gondolom hogy a baratsag ket szemelyen mulik, es ha o nem erzi ezt annyira fontosnak mint te, akkor valoszinuleg neki ez a baratsag mar nem annyira fontos.

Egyebkent sok ilyen tortenik az eletben. Van ilyen hogy valaki evekig a legjobb baratod, aztan lassan egyszeruen csak kikopik az eletedbol, hiaba "futsz" utana. Nem tudsz semmit tenni, hiszen te mar beszeltel vele errol, amit a baratod eleg nagykepuen rendezett le. A legtobb amit tehetsz, hogy nem veszekszel vele, es nem teszed az ugyet szova tobbet, csak lerakod a baratot magadban a "haver" kategoriaba, es mesz tovabb. Sok ilyen lesz meg kesobb.

2017. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismeros a tortenet. Na mindegy, a lenyeg, hogy en lazitottam a kotodesemen. Nem szeretem, ha honvagycsokkento potcselekves vagyok, es ha egy baratsag egyoldalu. Rakenyszeriteni nem lehet es nem is szabad senkire semmit, igy a vegeredmeny garantalhato volt, es nalad is az.
2017. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!