Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól érzem, hogy kezd vége...

Jól érzem, hogy kezd vége lenni a barátságunknak? Elég rosszul érzem magam miatta és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy állitólag legjobb barátom.

Van benne elég jól ilyen felsöbbrendüségi dolog. Ö milyen jó ember milyen jó barát mások milyen rosszak ilyen hibái van másoknak meg olyan,ö meg milyen jó másokhoz meg ilyen jó meg olyan jó.

Nekem is elég gyakran ilyen hibáim vannak meg olyanok vannak sosem jó semmi neki.

Mondjuk milyen rossz zenét raktam be ilyen gáz olyan rosz eltellik 20 perc ugyanazt berakja és milyen király zenéi vannak..

Sokszor én is milyen rosz vagyok meg ez meg az.

Szokszor teljesen levisz az èletröl menyire bunkó lenèzö velem is.

Már lassan nincs senkije régen rengetegen körbevették ma már alig van neki haverja/barátja.

Mindig az van amit akar és mindig eléri azt amit ö akar.

Rengetegszer mondtam jöjjön el velem koncertre addig is együtt vagyunk és kikapcsolodunk.

áá ö eljön.

és addig huzta az idöt én is lemaradtam róla.


2017. szept. 12. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamilyen önértékelési gond miatt kompenzál, állandó kényszere van az önfényezésre. Ha rosszul érzed magad mellette ne barátkozz vele, a többi barát is azért maradt el mellőle, mert egy energiavámpír.
2017. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!