Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor elkezdek szemezni egy...

Mikor elkezdek szemezni egy lánnyal bárhol. , azért nem lépek, mert közben gondolkodom, hogy nem vagyok elég jó neki. Nem vagyok tökéletes. Ez ellen ötletek? 23/F

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a lány más valakit várna, vagy másra vár.

Nem vagyok magabiztos, Tiszta önbizalom hiányos vagyok. Ezért is blokkolhatok le. Mindig szeretem lepörgetni magam előtt az eseményeket, de sokszor ezen múlik, hogy cselekszem e. Általában nem cselekszem. Soha nem volt barátnőm. Hosszú távra tervezek, ezért is furcsa az érzés, ha meglátok valakit aki nagyon tetszik. Elgondolom, hogy vele élem e az életem. Hosszú távra tervezek az fix.



2017. szept. 13. 19:58
 1/2 Psychopathist ***** válasza:

Miért gondolod azt,hogy nem vagy elég jó? Milyen okokból ered az önbizalomhiányod?


Tökéletes ember nem létezik,senki sem az. Arra törekedj,hogy a lehető legtöbbet tudj kihozni magadból,és önmagadnak meg tudj felelni,el tudd fogadni magad.


Jó dolognak tartom hogy tervezel,viszont nem célszerű már egyből azon gondolkozni hogy milyen lenne vele leélni az életedet,hiszen még nem ismered,így csak a külsőségek alapján tudnád ezt elképzelni.


Szerintem először azt kellene tisztáznod és kezelned magadban,hogy miért vagy önbizalomhiányos,utána pedig megpróbálni nyitni és kezdeményezni. A sikertelen élményekből is tanul az ember,érdemes minden lehetőséget megragadni,mert akár jó dolog is kisülhet belőle.

2017. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom magamon diagnosztizálni sajnos. Próbáltam, de nem jártam sikerrel.
2017. szept. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!