Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy nagyon rövid idő alatt annyira szoros barátságba kerültetek valakivel, hogy a környezetetek azt hitte leszbikus/meleg kapcsolat van köztetek?

Figyelt kérdés
Alig 5 hónapja lett egy barátnőm, és a rövid ismerettség ellenére ő az abszolut legjobb barátnőm,gyakorlatilag teljesen azonos az érdeklődésünk minden téren, a véleményünk és hozzáállásunk az élet dolgaihoz, de még a gondolatmenetünk is.Eleinte nekem is furcsa volt, hogy milyen könnyen összebarátkoztunk és hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk,de örülök, hogy így alakult. Nagyon szeretjük egymás tásaságát, szinte minden szabadidőnket együtt töltjük. Emiatt pedig az ismerőseim és a családom azt hiszik leszbikusok vagyunk, pedig erről nincs szó.

2017. szept. 15. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt, de néha én is vágyom egy ilyen igazi, "életre-halára" barátnő. A friss ismerettség nem befolyásol semmit, én az összes gyerek - és kamaszkori ismerősömmel csak ilyen felszínesen elcseverészős, de semmi bensőség viszonyban vagyok. Pont az hiányzik, hogy valakinek kiönthessem a szivem, és ő megértsen, ne lekicsinyelje a problémám és életmód tanácsokat osztogasson,aztán a hátam mögött meg kibeszéljen másoknak. Sajnos ritka az ilyen őszinte barátság, még rokonok között is, ezért nézik ferde szemmel az emberek.Ne törödj a károgókkal, örülj,higy találtál valakit, akivel jól érzed magad.
2017. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi rosszindulatnak nincs határa.Ilyen esetem nem volt,de olyat már gondoltak rólam, hogy a nőkhöz vonzódok, mert sokáig nem volt barátom.Hallatlan!Ilyen a primitiv gondolkodásmód.

Ha jól érzed magad barátnőddel az a lényeg.A mély barátság és a mély beszélgetések tiszta örömforrások még akkor is ezt mások megpróbálják bemocskolni.Ritka az ilyen tartalmas jó barátság,ne törődjetek a rossz nyelvekkel.

2017. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem hasonló a helyzet, középsuliban egy olyan osztályba kerültem ahol könnyen találtam barátokat. Ennek eleinte olyan hátrányai voltak hogy ha pl közelebb ültem hozzájuk a padon egyből jött a "meleg vagy?". Viszont elég szerencsésnek mondhatom magam mivel mostmár teljese. normális hogy akár egymás vállán alszunk néha XD. Lehet kívülről tényleg furcsa de én azt mondom hogy nincs amit humoros felfogással ne lehetne megoldani
2017. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!