Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én voltam a gonosz?

Tényleg én voltam a gonosz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Egy városi unnepségen megismertem egy fiút. Nagyon jófej volt. De én csak barátként tekintettem rá. Eleinte csak néhány zavaró szó hangzott el tőle. Mint pl: cica, szépség, (a nevem)baba. Már akkor tudtam, hogy első látásra belém zúgott. Aztán jött az, hogy megölelt. Majd később felbukkant a házunknál. Mondtam, hogy feljöhet, de csak kis időre, mert tanulnom kell. De nem ment el. Úgy kellett már kilökdösnöm a lakásból. Folyton visszajött. Már ott voltam, hogy kulcsra zártam az ajtón. Aztán elkezdett szerelmes üzeneteket és videókat küldözgetni. Megpróbáltam finoman lekoptatni, utaltam rá, hogy van "pasim" (ha lehet annak nevezni azt, hogy folyton eggyütt lógunk, átjön, stb. De nem történik semmi más.). De aztán egyszer leleste postáskódot, és jött kukkolni. Az ajtó előtt várt, és benézett a nyiláson, ahol a levelet szokták bedobni. Aztán ajándékokat adott. Kezdtem teljesen kikészülni tőle. Nem akartam megbántani, ezért csak utaltam a pasimra, és hogy őt csak barátként látom. De egyszer, amikor megint jött kukkolni, hozzávágtam, hogy:

"Hyagyj már békén! Nekem van pasim!"

Valószínűleg nagyon megbántottam, mert azóta a színét sem láttam. Igaz, hogy nagyon idegesített, de bűnösnek érzem magam, hogy így megbántottam. Segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 17. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Ha igen, akkor jól tetted, hogy elküldted végre. Beteges volt, amiket csinált.
2017. szept. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú! Milyen gyorsan válaszoltál! 10 perce tettem ki a kérdést. Egyépként igen, ez megtörtént. Örülök hogy már nincs itt, és nem küldözget üzeneteket. De azért picit bűntudatom van, hogy csak így rázúdítottam a teljes igazságot. (Mondjuk azt kihagytam, hogy k*rvára idegesített)
2017. szept. 17. 01:09
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Babazsúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúr.
2017. szept. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Legalább most nyugtod van
2017. szept. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as nem értem? Ezzel mit akarsz mondani?
2017. szept. 17. 01:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem voltal gonosz, hiszen amit leirtal mar boven kimeriti a zaklatas fogalmat, es remeljuk tanulsz az esetbol. Nem kell ennyire bizalmasnak lenni mar az elejen, hiszen ahogyan beszelt veled, es hogy "azonnal beledzsongott" ezek gyanus dolgok, nem szabad ilyeneknek bedolni. Mert vagy hazudik es valamit nagyon el akar erni, vagy pedig szelsosegekre hajlamos beteges szemelyiseg. Foleg nagy hiba volt felhivnod a lakasodba. Es ha megeroszakolt volna hova mennel panaszkodni? O meg mondana hogy te is akartad, hiszen nalatok tortent.

A pasi veszelyes volt, orulj hogy megszabadultal tole. Ha ujra elkezd zaklatni, kerj segitseget.

2017. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nálam 2 évvel fiatalabb.
2017. szept. 17. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Nos akkor legalabb fizikailag kevesbe veszelyes.

De mentalisan viszont nem. Mert ha jol ertem akkor o 13 eves? Hat aki 13 eves letere ilyen ramenosen es agressziven viselkedik az meg inkabb biztos hogy nem normlis.

Szerintem tartsd magad tole tavol. Egyebkent attol meg siman megeroszakolhat, hogy ilyan fiatal. Engem kamaszkoromban majdnem megeroszakolt egy 12 eves fiu, mikor egyszer felmentem hozzajuk valamiert. Hidd el, ebben az esetben a kor nem biztos hogy sokat szamit.

2017. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy elküldted, sajnos ez a srác nagyon nem tudja, hogy hol a határ. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm (szerencsére nem én voltam a zaklatása tárgya, hanem egy barátnőm) és félelmetes miket tudnak művelni...

Én azt tudom tanácsolni a jövőre nézve (hozzátéve, hogy a legkevésbé sem oké ez a viselkedés az ő részéről), hogy máskor már az elejétől fogva kommunikálj vele tisztán. Sokszor előfordul, hogy lányok nem merik egyenesen tisztázni a helyzetet, pedig hidd el, célravezetőbb, mint utalgatni. Nem is kell ferdíteni a létező vagy nem létező pasidról, egyszerűen csak közölni kell, hogy nem szeretnél tőle semmit. Remélem a jövőben normálisabb srácokkal lesz dolgod :)

2017. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szemétség volt!csak ő is szeretett volna szeretetet,odafigyelést végre,ebben a kiba.szott életben!
2017. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!