Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és mára már végképp elkoptak, véget értek a barátságaim, szorosabb ismertségeim. Sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak ilyen téren. Középiskolában 3 jó barátnőm is volt, az egyik barátság úgy ért véget, hogy a lány összejött a hátam mögött azzal a fiúval, akivel én kavartam, közben kibeszéltek az alkatom, kinezetem miatt a sráccal. Ezt még nagy nehezen megbocsájtottam, de sorozatosan jöttek hasonló húzásai, amikoris én besokaltam és megmondtam a frankót, hogy itt és most vége.

A másik csajszi pedig olyan társaságba keveredett, és se a barátok se a szülők hatására nem volt hajlandó változtatni, hogy muszáj volt kilepnem abból a társaságból. (csak a kábítószerezés, cigánykodás ment náluk).

A 3. lány pedig Angliába költözött a középiskola után.

Én a lakohelyemtol messzire mentem egyetemre ott éltem a tanulmányaim alatt, ahol sok ismerőst szereztem, de szoros kapcsolatokat nem sikerült kötni. Most l, hogy újra itthon élek végképp egyedül vagyok. Egyetlen ember sincs, akivel talalkozhatnek, beszélhetnék. Sajnos emiatt kisebb depresszióba estem. Van valami megoldás?


2017. szept. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki valamerre, iratkozz be valahova, a lényeg, hogy ne ülj otthon, mert úgy valószínüleg nem fogsz barátokat találni :)
2017. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg itt elmélkedsz addig biztos nem fogsz barátokat találni. Ki kell mozdulni
2017. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, és nekem sincsenek barátaim, az általános iskolai meg a gimnáziumi barátnőim sem keresnek, egymással talán néha-néha beszélgetnek, de velem végképp nem. Én is nagyon szomorú és magányos vagyok, de nem tudok semmit tenni azellen, hogy legyenek barátaim... Próbálok kedves lenni, magamat adni, figyelni a másikra, ha ez valakinek nem kell, hát akkor nem kell..
2017. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Annyira imádom az olyan idiótákat akik csak nyávognak hogy így rossz úgy rossz, így nem tudok tenni ellene semmit úgy nem tudok tenni ellene semmit, aztán meg csak észre kéne venni magukat hogy abból áll a napjuk hogy felkelnek, esznek, szarnak, elmennek dolgozni / iskolába aludni, hazamennek, esznek, szarnak, lefekszenek az ágyra, és pörgetik a facebookot miközben megy a sorozatuk, és mind a facebookon mind a sorozatokban azt látják hogy mindenki mennyire boldog, és ők mennyire szomorúak, közben csak annyit kéne tenniük hogy a sarkukra állnak és eljárnak szakkörökre, csoportokba, kondizni, bulizni, és kedvesnek lenni az emberekkel...

Ne várjuk már hogy a sült galamb a szánkba repüljön, így nem lehet hozzáállni az élethez, küzdjetek meg azért ha kell valami, ne legyetek elkényesztetett facebook-vakondok

2017. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!