Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnáok a helyemben?

Mit csinálnáok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tehát van egy "legjobb barátnőm" vagyis ideáig azt hittem. Már több mint fél éve nagyon jóban vagyunk de...Már nagyon nagyon elegem van belőle. Kínos helyzetbe hoz a kiszemeltjeim,osztály és barátok előtt...Meg az üzletekbe.Szinte mindenhol. Folyamatosan ő akar középpontba lenni. Egy elkényesztetett hazug kis kígyó lett. Azt hiszi ő valami sztár és hogy olyan szép,én meg szerinte csúnya vagyok. Bármire megkérem nem csinál meg semmit persze én mindent megtettem érte. Segítettem neki nem egy dogában és még egy rohadt köszit sem kaptam érte. Minden hülyeségért megharagszik és utana meg ugy tesz mintha semmi nem tortent volna. Ma például azon haragudott meg hogy az egyik barátnőm azt mondta nekem hogy milyen szép vagyok és ő erre rögtön elkezdett ócsárolni. Amikor mással vagyok az osztályból rögtön odajön nehogy tudjak velük váltani pár szót. Még van néhány dolog ami zavar illetve idegesít benne de inkább már nem írom le...talán később. A kérdés az hogyan vakarjam le magamról? Én már egyáltalán nem akarok vele barátkozni.

2017. szept. 19. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem akarsz a barátja lenni.
2017. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mit csinálnáok a helyemben?"

A csajt szétszivatnám mint az állat.

Ha mindig odajön ahol én beszélek valakivel, előadnám hogy ő oda van értem, életképtelen nélkülem és mindig követ, rajtam lóg.


Ha megkéri hogy segítsek a dogában rossz válaszokat adok, vagy pofánröhögöm hogy ezt sem tudja, pedig "ő sokkal jobb" nálam.


"és ő erre rögtön elkezdett ócsárolni."

Gratulálok, ha egy ilyet a barátodnak tartasz.


"én meg szerinte csúnya vagyok."

Kiemelném neki az összes hibáját, még ha tökéletes teste is van, rámondanám hogy vékony vagy dagadt, nagy az orra, ilyen apróságok amiken nagyon sokat parázna később, összehasonlítgatnám más lányokkal akik jobbak nála, hogy csökkenjen az önértékelése.


" Kínos helyzetbe hoz"

Szintúgy kínos helyzetekben hoznám őt. Ha felhozza hogy én milyen kínos vagyok, elmesélnék egy kínos történetet róla, vagy ócsárolni kezdeném a kinézetét.


Ezek után nagyon leszállna rólad.

Persze, elég gyerekes megoldás, de hiába írnék le ennél értelmesebb megoldást, nem hiszem hogy jobb lenne.

2017. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!