Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most mit jelent? Vagy csak...

Ez most mit jelent? Vagy csak én képzelek össze mindenfélét?

Figyelt kérdés

Nos. Kezdjük ott, hogy jelenleg teljesen össze vagyok zavarodva.

Most hétvégén szokásunkhoz híven meglátogattuk apum élettársának a fiát aki nevezhetjük úgy h a mostohatesóm lett.(és khm... mondjuk úgy hogy nem közömbös nekem) Na már most én megszoktam, hogy ha valaki olyannak köszönök aki úgymond közel áll hozzám, akkor szemkontaktus mosoly kézfogás köszönés puszi. DE valamiért (halvány lila gőzöm nincs miért) az első kettő kicsit hosszabbra sikeredett mint "terveztem". Ugye én fent voltam a kerítéslábnál apumék meg lent a garázsnál. Amikor "végeztünk a "köszönéssel" odafordultam apumékhoz és láttam, hogy idétlenül vigyorognak és sokat sejtetően egymásra néznek. Ilyenkor mi van? Vagy csak én képzeltem bele mindenfélét?

17/L



2017. szept. 19. 21:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Apumék egy éve jöttek össze mi idén nyáron találkoztunk először
2017. szept. 19. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"szemkontaktus mosoly kézfogás köszönés puszi. DE valamiért (halvány lila gőzöm nincs miért) az első kettő kicsit hosszabbra sikeredett mint "terveztem". Ugye én fent voltam a kerítéslábnál apumék meg lent a garázsnál. Amikor "végeztünk a "köszönéssel""


Biztos ők is észrevették, hogy hosszabbra sikeredett. De melyik kettő? A szemkontaktus meg a kézfogás?

2017. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szemkontaktus és a mosoly
2017. szept. 19. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Zavarba hoztad őket. Örülnek neked.
2017. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!