Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb haverom nagyon...

Egyik legjobb haverom nagyon nagykepu lett a nyaron, es kezd mar elegem lenni belole, mondjam neki vagy hagyjam inkabb?

Figyelt kérdés

Allandoan mondja hogy neki mennyi penze van, meg mit mennyiert vett, 19 eves, kozepiskolas...aztan jajj vigyazz 14ezres farmer meg 20ezres bakancs...es persze minden osztalytársa oda van érte...kapott autot, nem tudom mibol finanasziroztak a szulei, mivel meg kerittesuk sincs, meg a hazuk is eleg romos...de o azert mondja hogy milyen penzesek...es mar kezd nagyon elegem lenni hogy allandoan errol beszel...felreesrtes ne essek, milliomosok vagyunk, nem irigykedek vagy ilyesmi...meg en ezt pofazom allandoan.

..


2017. szept. 22. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd had tanuljon a saját kárán. Nem vagy felelős senki más viselkedèsèèrt.
2017. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elég prolinak tartom ezt a viselkedést. Végre az életében egyszer kicsit jobban a segge alá tesznek a szülei valamit, és akkor hirtelen megváltozik a személyisége egy rohadt autótól :D Ha még csak valami nagyon elit luxus autót, pl. limitált Ferrarit kapott volna amiből a világon 200 embernek van, akkor megérteném a nagy pofáját. De gondolom valami szutyok , több éves vackot kapott.

A ruhák meg..... ha valaki tényleg minőségi ruhát akar venni, az 100.000 fölött vesz. Én téli kabátot néztem tavaly, amiben valóban bőr volt az 80 ezer felett kezdődött, és még akkor is csak alig pár % volt, viszont láttam nyúlszőr kabátot, ami 160 ezer volt. 20 ezerért valódi bőr bakancsot nem kapsz, kb annyiba kerül a Deichmannba egy sima téli bakancs.


Én biztos ott hagynám a francba. Utálom az ilyen szánalmas prolikat...

2017. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!