Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti jártatok már így?

Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy továbbképzésen és megtaláltam a másomat férfi alakban! Ugyan úgy nézett ki, mint én csak férfi formában ráadásul kiválasztott, mert szeretett volna helikoptereztetni valakit és furcsamód a több százas népességből engem sikerült kiválasztania! Utóbb visszagondolva egyértelmű volt neki, hiszen szinte megegyeztünk küllemre csak az egyikünk nő a másik férfi volt! Félelmetesnek hangzik, de megtörtént! Mintha a testvérem lett volna, de nem volt az, semmi rokoni viszony nem fűzött hozzá, mégis, ahogy megérintett ... félelmetes volt. Ez szerelem volt első látásra, ám féltem, hogy nagyon hasonlítottunk egymásra, mint a testvérek. Ti mit tennétek?
2017. szept. 22. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Amm nem hasonmásod. Ez nem jelenti ezt. Lélekrokon kapcsolat de nem ismerettség alapján hanem ebben az élet inkarnációdban választott lélektárs aki hasonló mint te. Szkeptikusok röhögjenek de igaz ha lélekvéndorlásrol van szó.
2017. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenki máshogy szerelmes, te így..
2017. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs gáz, amíg nem kopaszodik és bajsza sincs :)
2017. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!