Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a magyar férfiak...

Szerintetek a magyar férfiak bátrak? Vagy inkább csak a szájuk nagy?

Figyelt kérdés
Mennyire tettre készek? Vagy jobban megy nekik a szájkaraté?
2017. szept. 23. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalat alapján csak akkor, ha nagyobb társaságban vannak.

Most nyáron volt a 2. alkalom, hogy perverz emberrel találkoztam a villamoson. Azért is volt feltűnő, mert bőrkabátot viselt, holott meleg volt. Elővette a farkát a bőrkabát alól és azt simogatta, egy 6-7 éves kislánytól max 1 méterre. Körülöttünk csak férfiak (kislány is az apjával). Végignéztem rajtuk, lesütött szemekkel, zavarban elfordulva mint a szende királykisasszonyok. Apuka beállt a gyereke elé és ennyi.

Nekem kellett odamennem a 155 centimmel és rávágnom a nyakára (nem értem fel a fejét), hogy takarodjon innen. Ő lemenekült, a bátor férfiak néztek engem döbbenten.

Neten meg mindenkinek habzik a szája, hogy levitte volna a villamosról és laposra veri. Aha, mint mondtam, ez a második eset volt, az első is hasonló volt, mindenki zavartan elfordult és ennyi, ott elég volt megkocogtatnom az ember vállát.

Vagy mostanában felkapta úgy is a sajtó, hogy lányokat zaklatnak járműveken és max 1-2 ember kel a segítségükre, mindenki más csak bambul.

Nők! 8 cm alatti pengét hordhattok magatoknál és egy őrült mosollyal párosítva, miszerint kibelezed és önvédelemmel megúszod az egészet mondattal + megpörgetve a kezedben minden férfi sikítva elmenekül. Férfiak segítségére ne számítsatok...

2017. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nők! 8 cm alatti pengét hordhattok magatoknál és egy őrült mosollyal párosítva, miszerint kibelezed és önvédelemmel megúszod az egészet mondattal + megpörgetve a kezedben minden férfi sikítva elmenekül."


Vagy nem.

2017. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a nemzetiség számít, hanem a hovatartozás, egy borsodi (mondjuk Lyukó és ahhoz hasonló környéken felnövőek) például sokkal több veszéllyel néz szembe átlagosan, mint egy győri, így azt lehet mondani kevésbé félnek. De ugyanúgy vannak kivételek, gyáva borsodiak és igazi férfias győriek is léteznek. Ennek ellenére egyiket sem lehet egy afgánhoz hasonlítani, mert belőlük már a természetes "gyávaságot előhozó" ösztönöket is kiölte a háború, így nem tudom szabad-e bárkit is bátornak hívni itthon (akinek egészséges elmeállapota van), attól függ mi számít bátornak.
2017. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1


Sajnálatos de épp emiatt tettem fel a kérdést. Nem tűnik úgy nekem, hogy a magyar hímek férfiak. Inkább kifogáskereső kisgyerekek, felelősséget nem vállaló puhányok. Férfiként mondom. Európában sajnos Magyarországon a legsiralmasabb a család hagyománya. Szétesnek a magyar családok, mert nincs egy erős kezű főnök, csak életművész filozófusaink vannak, akik mindent jobban tudnak mindenki másnál, ám semmiben nem hisznek igazán.


3


Ne menjünk már Afganisztánba! Csak a környező országokban nézzünk szét. Még mindenhol szent a család. Még mindenhol vannak családapák, gyerekek, nők védelmezői, csak itthon nincsenek. Itthon mindenki csak céltalanul tengődik és képtelen felelősséget vállalni.

2017. szept. 23. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

"Itthon mindenki csak céltalanul tengődik és képtelen felelősséget vállalni."


Örülök, hogy 10millió embert ismersz.

2017. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bármikor beveszek 1 doboz xanaxot! Én bátornak számítok?
2017. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Igen, a hozzád hasonlókból remek hadsereget lehetne összerakni. Vitézül védenétek a hont :))

2017. szept. 24. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!