Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ilyen egy igazi...

Szerintetek ilyen egy igazi barát? Folyamatosan próbál engem eltaposni. Mindig a fejemhez vágja hogy az ő vidéki lakása 2x akkora mint az én BP-im, kisebb a farkam, rondább vagyok nála, mellesleg az utobbi 2 nem igaz.

Figyelt kérdés

Ezen felül folyamatosan olyan embereket dícsér akiket nemszeretek, akikhez neki köze sincs, akikkel nem is találkozott csak a facebook-ról látta, ráadásul én nekem az ellenságem. De dfícséri a külsejét állandoan pedig már 10x megkértem hogy ne beszéljen róla elöttem. De ő mindig előjön vele, és piszkál azzal hogy az a fószer SZERINTE jobban néz ki mint én... kicvsit kezd elegem lenni, olyan mintha leszívná az energiáimat. persze ő szép és jó és okos, mert jobb nálam honfoglalóban azért én buta vagyok. az nem baj hogy akkora sörhasa van hogy alig tudott kiszállni a kocsimból. MEg igaz hogy nem mutogatom neki a farkamat, mert én hetero vagyok és engem zavarna ha ő nézegetné, de azt láttam hogy alsógatyán keresztül neki csak a golyói látszanak nekem meg azért vagy 4x akkora a dudor ott elöl... de én nem fogok ezzel előjönni, de nekem piszok rosszúl esik ez amit csinál velem. kicsit érzelmesebb vagyok és kicsit infantilis fiú is, de állítólag jól nézek ki, nagyon sok tininek nagyon bejövök, pedig erős, alapjáraton sportos alkat vagyok, persze nem vagyok szerinte sehol sportos, mert neki az a sportos aki 184 cm és 60 kiló. az a férfias. én a 92 kilómmal és 178 cm-emmel és 18%-os testzsíroimmal nem vagyok sportos, sőt, férfiatlan vagyok.


( régen volt 14% is, de azon tartani nekem kínszenvedés, így inkább jókat eszem, na persze nem nyakra főre, és van vannak kondigépeim is)


2017. szept. 24. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem nagyon zavarhat téged a dolog, ha ezt hagyod.
2017. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
DE. Rendkívül zavar és szinte már napi szinten veszekszem vele hogy hagyja abba, de nem használ semmi. egy ideig abbahagyja majd 1 vagy max 2 nap és kezdődik előről. Én lehet erős vagyok de nem vagyok érzelmileg egy túl rős és határozott személyiség. Inkább vagyok gyerek mint felnőtt határozott férfi. Persze zserinte ezekért a tulajdonságaimért is mennem kéne a diliházba...
2017. szept. 24. 15:59
 3/14 anonim válasza:
Én heteró vagyok, és volt egy ilyen csajhaverom. Nem voltak ennyire durva beszólogatásai, de maga a végeredmény, amit elért vele nálam, az hasonló volt. Ő olyanokat csinált, hogy folyton elmesélt dolgokat az exemről, amitől rosszul éreztem magam, gyakran kértem tőle tanácsot, olyankor valahogy mindig az lett a vége, hogy nagyon megszívtam. Mintha direkt rossz tanácsokat adott volna. Tudta, hogy mik az érzékeny pontjaim, mikkel tud megbántani, és gyakran olyan témákat, sztorikat dobott be, amivel belém-belém mart. Pl volt egy csaj akinek teszettem egy ideig, elkezdtünk beszélgetni, aztán a csajnak jobban megtetszett egy munkatársam, és engem lepattintott miatta. Elmeséltem ennek a barátomnak, hogy ez mennyire rosszul esik, és utána hetekig mesélte nevetve, hogy képzeld, láttam ahogy az a csaj és a munkatársad mennyire nézik egymást, hogy bejönnek egymásnak, és hasonló szituk. Egy idő után meguntam, és szépen fokozatosan leépítettem, és megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta sokkal jobb a közérzetem. Szerintem neked is ezt kéne tenned. Ez nem barát, hanem egy hazug-barát, egy energia-vámpir. Valószínűleg tudja hogy ő ezzel megbánt téged, de ő ezt élvezi. Vannak ilyen emberek.
2017. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne hazudj már, hogy ez zavar téged. Ha igazán zavarna, akkor nem hagynád, hogy lelkileg és önbizalmilag is tönkretegyen, és tennél ellene - mégpedig szakítanál vele és elfelejtenéd egy örök életre.
2017. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Minek neked egy ilyen ember? Ha mazo vagy akkor megértem. De, ha szeretnél békés életet, szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Ha ő az egyetlen barátod...na ott már akkor gáz van.

2017. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek.


Igazából azért mond ilyeneket, mert tudja, hogy rosszabb nálad és ez "kell" az önbizalmának.


Tudom, nekem is volt ilyen "barátom", ráadásul lány.

Vele meg tudtuk beszélni. Igazából nála azért volt az egész, mert kövérnek és csúnyának érezte magát és így próbálta kompenzálni, de együtt építjük már egy ideje az önbizalmát és nem az enyém rovására.


Amúgy, ha hetero vagy és nem vagytok együtt, nem értem, hogy miért homoszexualitás téma....

2017. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ne haragudj de én végig sem olvastam az egészet!!!!!!szerintem tiplizz le .keress mást!nagyon gáz!nem hinném hogy nehezen találnál magadnak párt.jo lehet hogy időbe telik amug felépitesz egy uj kapcsolatot de legalább megbecsülést kapsz és másképp fogod gondolni mi az a boldogság.legalábbis reálisabban!
2017. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Féltékeny rád. Pont azért viselkedik így, egy, energiavámpír.
2017. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7! hetero vagyok és ő csak sima barát. 6! Lehet benne valami, ugyanis ő folyton sír nekem hogy olyan kövér, mert megevett 6 sajtburgert és ronda... lehet nála is ez a baj.
2017. szept. 24. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak en szulettem rossz helyen vagy idoben hogy Szerencsere!!! az en haveri kodomben nem lett divat a farokmeregetes?
2017. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!