Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy jó barátom, aki...

Van egy jó barátom, aki nagyon félénk és nem mer kezdeményezni a lányoknál. Viszont depis. Hogyan tudnám kizökkenteni ebből a depresszióból, hogy találjon magának végre valakit?

Figyelt kérdés
Bebeszélte magának, hogy soha nem lesz senkije sem. Akárki lány szóba jön nála, mindig oda lyukad ki, hogy ő a nyomába se érhet annak a lánynak. Pedig aranyos srác, meg humora is van. Kedves és mindenkiben a jót nézi.

2017. szept. 27. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitõl depis? Nem tudod véletlenül ezt? Csak úgy ok nélkül nem lehet:).

Nekem is van egy barátom, akivel hasonló a helyzet. De õ sokat mesélt arról, hogy mennyi negatív tapasztalata volt.. Én is jókat gondolok róla, de megértem, hogy a személyes tapasztalatai fölül írják azt, hogy én mit gondolok róla..

Ha a barátod azért fél, mert rossz visszajelzéseket kapott eddig, akkor hiába tömködöd tele a fejét bíztatással.

Próbáld meg megérteni õt, nem minden esetben lehet olyan magabiztos minden lánynál. Lehet hogy XY lány, akirõl beszéltetek, tényleg valós következtetést vont le róla. Nem kell mindenkinek megfelelnie. Bár az önbizalomhiány nem jó, de attól még félénken is találhat valakit magának, nem kell mindig akárkivel kikezzen.

2017. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól depis, hogy régóta van pár nélkül.
2017. szept. 27. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te vagy a barátod.
2017. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tévedsz 2-eske :)
2017. szept. 27. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamikor csak próbálkozott és visszautasították, ezért fél.
2017. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, akadt rá példa.
2017. szept. 27. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
próbálkozz be nála...ha a lányok nyomába nem érhet, te meg amúgy is aranyos, humoros és kedvesnek látod. nálad nyert ügye lenne...amúgy szerintem is magadról kérdezel E/3-ban :D
2017. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem családom van.
2017. szept. 28. 02:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Valami használható ötlet esetleg? Az 1.-nek ment a zöld.
2017. szept. 28. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!