Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy fiu haverom akinek...

Volt egy fiu haverom akinek elmondtam egy eleg gaz dolgot es mivel osszevesztunk nagyon felek hogy tovabbadja. Szerintetek paranoias vagyok?

Figyelt kérdés
Egy honapja ismerem a sracot es elmondtam neki egy eleg durva velem tortent dolgot. Altalaban nem bizom meg ilyen konnyen emberekben, nem tudom most miert voltam ilyen buta. A baj az hogy raadasul messengeren irtam meg neki azt a dolgot. O tudja hogy rajta kivul senki nem tud rola es mindig azt mondta hogy tole senki nem fogja megtudni. Egy elegge egyszeru srac, ilyen csajozos fajta, de valamiert megbíztam benne, Nagyon hatarozott volt. osztalytarsam, es nagyon felek, hogy most hogy osszevesztunk orszag világnak mutogatni fogja ami irtam neki. 15 évesek vagyunk
2017. szept. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát tanulópénznek jó volt, hogy ne legyél naiv:/ Bizalmas dolgokhoz szorosabb ismeretség szükségeltetik. Ha a jövőben is beugrasz majd a csajozós, komolytalan srácoknak az egész életed ilyen parában fogod élni:D Nem tudom min vesztetek össze, de ha lehet adjátok a másik tudtára, hogy attól még nem muszáj utálni a másikat és lehet békében is egymást ignorálva létezni. Viszont, ha oylan típus akkor úgyis tovább fogja adni, tök mindegy hogy viszonyulsz hozzá. Remélem nem lesz kellemetlen kimenetele a történetnek és megmarad a titkod.
2017. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon vesztunk ossze, hogy en bejottem neki, o nekem viszont nem... Inkabb sertodes volt mint osszeveszes
2017. szept. 27. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Megírod privátba azt a nagyon gáz dolgot?
2017. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
epp most van arrol szo hogy ne bizzak meg konnyen masokban foleg ne idegenekben
2017. szept. 28. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Egész gyerekkoromban azt hallgattam, hogy ne bízzak meg nőként a nőkben. Lettek fiúbarátaim, hát mit ne mondjak, kb. pletykásabbak voltak bármelyik vénasszonynál.

Nemtől függetlenül szinte senkire ne bízz olyan titkot, ami bajba sodorhat. Nem vagy paranoiás.

Annyi, hogyha kiderül a titkod, tegyél úgy, mintha NEM érdekelne.

2017. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!