Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Méliusz könyvtárban egyes...

Méliusz könyvtárban egyes klubbokba van aki jár? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki jár a debreceni Méliusz Juhász Péter könyvtárba egyes rendezvényekre? :)

Érdekelne az anime és manga klubb (ha még lesz), viszont egyedül nem nagyon akaródzik menni.

Más foglalkozásokon van aki részt vesz?

Ha nem is ismerkedés céljából, csak, hogy tudjam, megéri-e odamennem. :))


Tehát véleményeket kérnék szépen.^^

15/L



#anime #Debrecen #manga #rendezvény #ismerettség #Méliusz juhász péter iönyvtár
2017. szept. 30. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Egyem meg! ^^ :)


Debreceni vagyok, de sajnos nem tudok segíteni. Azt tudom mondani, hogy nyugodtan menj el egyedül! Amiatt, hogy nem találsz olyat, akivel elmehetnél, ne hagyd veszni, ami érdekel. Azonos lesz az érdeklődési körötök, így biztos meg lesz a közös téma, azaz hamar össze fogsz haverkodni ott valakivel.


Hajrá! Sok sikert! :)

2017. szept. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még sajnos nem voltam,de nagyon érdekel,szívesen elmennék veled egyre!:) 18/L
2017. szept. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyedül olyan furcsa menni számomra, hisz senkit sem ismerek és úgy szorongok kicsit. :DD

2017. szept. 30. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra is jó, hogy kicsit megedződj. Későbbiekben előny lesz, hogy kényelmesen érezd magad ilyesmi helyzetekben is.
2017. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De már ott is egy jelentkező. Írj rá, menjetek el együtt. :)
2017. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!