Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen "barátok" a saját...

Az ilyen "barátok" a saját hibáikba nem gondolnak bele?

Figyelt kérdés

Történt, hogy múlt hét pénteken egy osztálytársunk bulija volt. Az osztályunkból 6-7en voltunk ott, más barátai is ott voltak, egy kocsmában tartották a bulit, 30an biztos voltunk. Végig hívtak pálinkázni, soha életemben nem rúgtam be (most sem), hogy csatak részeg legyek, csak túlságosan is jól éreztem magam. A héten visszahallottam, hogy egy "barátnőm" engem ócsárolt, hogy apám is szeret inni, bátyám is (egyikőjük sem alkoholista, apám többnyire a haverjaival borozik vagy sörözik, tesóm meg szintén csak alkalomkor iszik) és nem csodálkozik, hogy én is ennyire szeretek. Havi 1alkalommal, ha el szoktam menni a barátaimmal beülni valahova pizzázni, inni is csak sört iszunk, vagy colat. Közben jó tanuló vagyok (4,7 átlag), a tanulás nekem az első, míg "bnőm" pár éve bukott le hozzánk. Matekból nem ment át, és abban az évben kb. Minden hétvégét a barátnőivel a kocsmában töltötte hajnalig 15évesen, és szintén ittak. Persze mikor kiderült, hogy nem ment át a tanár volt a hibás.

Most ki vagyok rá akadva, hogy míg engem megszól, hogy mit műveltem ő ilyenkor elfelejti, hogy mit csinált 15 évesen.

18évesek vagyunk. Tudom egy katyvasz az egész, meg kb. Most megint én leszek az aki itt a nagy alkoholista, meg hogy "talán nem véletlenül" beszél így rólam...


2017. szept. 30. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy ez a csaj oont azért ócsáról téged, hogy az ő hibáival ne foglalkozzanak az emberek. Tegyél rá magasról, nem éri meg foglalkozni vele.
2017. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen rosszindulatú, szokj hozzá. Ritka manapság igazi barátokat találni.
2017. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!