Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyen ijesszem meg a haveromat?

Hogyen ijesszem meg a haveromat?

Figyelt kérdés

Nagyon megijesztett.

Fájt a lábam(csak elzsibbadt, semmi komoly) erre beírtam viccből, hogy hívjon mentőt. Erre ő ok, pill hívok. Erre beírtam, hogy NE XD, mire ő ok. Erre elküldte a képernyőfotót, hogy hívottak közt ott a 104, mondom ,,FEL NE HÍVD” erre írja, hogy már hívta. Mondom és mit mondtak?? Erre leírja: ,,Felvették, köszöntek, megkérdezték miben segíthetek. Mondom egy barátomnak eltört a lába. Megkérdezték hol tartózkodik. Elmondtam, hogy az xy étterem előtt lakik az xy városban. Mondták, hogy küldenek egy mentőt”

Erre teljesen kialadtam, mondom hívja vissza azonnal, hogy nem kell jönniük. Mondta, hogy ok. Azt írta visszahívta, de már kijönnek és elő fognak állítani, mert telefonbetyárkodtunk. Erre mondtam, hogy ha ez egy hülye vicc azonnal mondja meg! Majd felhívtam, mondtam, hogy ha kajak nem vicc én szólok anyának. Erre ő nyugi vicc volt, nem hívta őket. Meg ki is nevetetg, hogy megijedtem. Elmondtam neki, hogy ezt egyszer visszakapja.


Hogyan ijesszem meg? Október 31.-én lesz Halloweeni bulim akkor meg tudnám ijeszteni, de nincs ötletem mivel.



2017. okt. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé hülye vicc volt, inkább találj ki valami vidámabb dolgot.A betegséggel nem szabad játszani.
2017. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mutass neki egy tükröt!
2017. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy terhes vagy. Tőle.
2017. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

13 évesek vagyunk.... :)

Marha életszerű.

2017. okt. 1. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Válassz ki egy szép lányt, és minden nap azzal (komolyan)

- Én úgy látom, tetszel neki.


Ha naponta egy-két hétig egyszer-kétszer (többször ne) elülteted a bogarat a fülében.


- Odáig van érted, ilyen van vagy?


Majd, ha olyanokat mond, megtetszett neki a lány "szerelmes vagyok, este csak forgolódom..."


Ha meg van a vallomása, valld be neki, hogy végig kamuzál.

2017. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!