Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interneten barátkozni? 18/F

Interneten barátkozni? 18/F

Figyelt kérdés
Van esély normális emberrel?
2017. okt. 1. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már sikerült.
2017. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritkán osszefuthatsz parral
2017. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen,bár tényleg ritka.
2017. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van. 18/F
2017. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van esély. Én a páromat egy teljesen gagyi társkereső oldalon találtam meg. Már 9 éve együtt vagyunk, együtt élünk közös lakásban.


29/F

2017. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze,itt is vannak nagyon kedves emberek. :) 20/N
2017. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A világon szétszórva vannak rendes emberek.

De sima netes kapcsolatnak, ha párkeresés, ha barátkozás is a célja úgy nincs értelme. Irogatni meg bárkinek lehet.

Ha netán találsz valakit, akivel egy húron vagytok s a való életben megoldjátok a rendes találkozót, amit rendszeressé tudtok tenni akkor az oks.

Ismerek olyanokat, akik jól kijöttek egymással és közös életet kezdtek egy másik országban, maguk mögött hagyva saját otthonukat.

Anyám idősebb nő, egy ratyi online játékon ismerte meg a párját, aki elköltözött oda hozzá.


De ritka a rendesen működő ilyen eset.


Engemet a jelenlegi párom vezetett be az MMORPG világba.

S rengeteg netes kapcsolatot láttam a kezdetektől a bukásig, aminek sose volt jó vége. Jelenleg is egy 30feletti faszinak mondtam hagyja abba az elején...főleg, hogy mesélte miért szakadt ki előző társaságból...házi nyúlra lőtt s nem jött ki jól a dolog. Erre ugyanazt a hibát elkövette.

Mesélhetnék sok ember rózsaszín s majd az elfeketedett ködjéről.


Volt olyan is, hogy egymásnak beszélgetések alatt a tökéletes embert játszották meg, taliból meg "a kr anyucidat" lett. Privibe mindegyik nyomta a panaszt, amint hazaértek.


A másik ciki, amikor a "lány"(akinek farok van a lábaközt igazából) előadja magát a marha pasas meg be is veszi. Hiába írom meg neki, hogy ez 100%kamu, nem hisznek nekem.

Majd kapom az üzenetet: igazad volt... a felsűlt emberek általában vissza se jöttek online-ra vagy nevet változtattak.


Számos buktatója van a netes ismerkedésnek. Nem lehetetlen csak sok függ a másiktól is, meg a pénztárcától, ha oda kerül a sor.


Akikkel el-el dumálok inkább mondom kedves ismerősöknek, mint barátnak, mivel neten (játékban) számíthatok rájuk s kedves csevegéseikre, de a való életben nem lennének támaszaim.

Családdal megyünk majd Görögbe. Egyből írtam is kettő ottani ismerősömnek, ha van kedvük talizhatunk :D

Az ilyen lehetőségek pedig élvezetesebbé teszik a nyaralást.^^


Sulis koromba volt egy olyan netes ismerkedésem, hogy:

Kedves stb végig nem sorolom, de rendes volt a gyerek, arcról küldött képet (photoshop gyanús volt az állkapocstól lefele). Találkozókor: Száll le a vonatról én meg azzal a lendülettel sarkon fordultam és csak annyit üzentem neki. Mivel hazudtál/átvágtál, szívjál egyedül a végállomáson s örülj, hogy egyedül kell lenned egy potya utazás közepén, mert szerintem megalázóbb lett volna, ha odamegyek s kiakadva mondok egy szép mondatot az emberek előtt.

Minek kell olyat takargatni, ami úgy is kiderül. Ha csak macis lett volna ... Ez grizli volt kitömve.


Aki szeret az úgy szeret, ahogy vagy.

Engem taszít a kövér ember párkapcsolatban. Az más ha barát lenne duci, azzal nincs testi vonzalom/kontaktus.


Fiatal vagyok, józan paraszti ésszel.

Mások kárán nem kevés tapasztalatom van; sajátból is kijutott olykor. A neten sok kedves ember is van, de azt nem nevezném barátnak/párkapcsolatnak.

A való életben kilestem anno a páromat, bevadásztam xD mai napig szívom a vérét haha. (5éve s remélem lesz több is :3 )


24/N

2017. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!