Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Részegen smároltam a barátnőm...

Részegen smároltam a barátnőm bátyjával, és a lány megharagudott rám. Mi a véleményetek erről? A sráccal nem jöttünk össze, megbeszéltük és megmaradtunk havernak.

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok erről.... teljesen atlagos a sztorid....
2017. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer az én barátnőm is smárolt a bátyámmal egy házibuliban. Én nem haragudtam érte, az se zavart volna, ha összejöttek volna. Mindkettő független ember volt. De ők sem tették.

Sokan szokták magukat féltékenynek, mellőzöttnek érezni, ha egy közeli barátjuk járni kezd valakivel és még inkább, ha a testvérüknek lesz valakije. Ha ez még össze is adódik, az még rosszabb lehet. Butaság, de vannak sokan, akik félnek, hogy a sarokba lesznek téve.

Aztán lehet, hogy más oka van, amiért haragszik ez a barátnőd. Az a biztos, hogy ha megkérdezed tőle.

2017. okt. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy lány vagy fiú vagy e :D
2017. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részegen smároltam, a kutyámmal, a másik kutyám emrt kettő van megharagudott, amiért a haverja lenyalta rólam a megmaradt steak hús szaftját. Mit a véleményetek erről? Most a másik kutyám haragszik ez miatt rám. De megbezséltem vele, azzal aki lenyalta, hogy mégegyszer ne csinálja maradjunk csak meg úgy hogy csak a kaját nyaldossa amit kap.


Kb. ennyi értelme van az ilyesmi kérdéseknek :D Nem tudom hány éves vagy kérdező de ah 18 alatt akkor nem is szabadna innod alkoholt, de a felett ,akkor is lehet kordában tartani mindent.

2017. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki ertelmes valaszt adott, annak koszonom! 18 eves lany vagyok egyebkent
2017. okt. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!