Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "szerezzem" vissza?

Hogyan "szerezzem" vissza?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a helyesírási hibákért....

Nos ebben az évben mentem új suliba 6. osztályba.

Megismertem 2 lányt.

Ebből az egyik Hajni a másik Virgi.

Nos Hajnival nagyon jóban VOLTUNK nagyon sok közös van bennünk, volt olyan hogy egyszerre beszéltünk.

Nah Virgi beteg volt 3 napig akkor nagyon jó barátok lettünk Hajnival és jött a hétvége mindkettőnknek hiányzott a másik stb...

Hétfőn megmondtuk, vagyis nem megmondtuk hanem látta hogy legjobb barátok lettünk és vele egyikünk sem foglalkozott.

Egyedül volt, vagy a többi osztály társal...

Nos jött a szerda... már a fél iskola rólunk beszélt hogy nem foglalkozunk vele...

És minket cseszegettek...

Ezután jött a péntek ahol is Virgi és Hajni beszélgettek... ott volt Virgi annya is és így beszélgettek 3-man.

Hétvégén már tudtam hogy elveszítettem Hajnit mert Virgi "elvette" tőlem...

Hétfőn sajnos igazam lett.

Reggel beszéltem Hajnival és azt mondta:

-Szeretnék veled lenni de ha eggyütt vagyunk mindenki minket bánt...

És nekem (Hajninak) Virgivel kell lennem...

Nos hát itt majdnem sírtam sikerült vissza tartanom egy ideig.

De odajött hozzám az unokatesóm (egy osztályba járok az uncsimmal) és mondta hogy mi a baj???

Hát akkor már nem tudtam visszatartanim és elmondtam neki. Neki is vannak barátai Emese, Anna stb... és hát egyész nap velük voltam és szomorkodtam...

Földrajz órán Hajni mellett ülök és olyan fura volt velem szemben mindha haragudna rám...

Multhéten még én voltam a legjobb barátja ma hétfőn pedig már: "Haggyál már békén jó??!!

Szóval nem értem a helyzetet.. hogyan szerzzem a barátomat vissza ha ellenem fordították?

UI.: Bocs a kis regényért! :)



2017. okt. 5. 11:02
 1/4 anonim válasza:

szia, én hagynám őket a francba. Hajni(asszem igy hivjak) ha inkabb a masik csajjal akkar baratkozni akkor tegye azt. DE semmikép ne sirj miattuk. nem érdemled meg hogy miattuk sirj. hisz nem tettel semmi rosszatt. keres más barátokat ha nem is az uj osztályodbol akkor mas honnan. de persze ha NAGYON de tenyleg nagyon fontos neked ez a hajni akkor kuzdj erte. beszelges vele de mindig fokozatosan. pl. ora elott kerdezd meg hogy mi volt a hazi vagy hogy mit vettetek mult oran. ha pedig valaszol es nem kuld el teged a búsba akkor hajra! probalj mindig mellete lenni ereztesd vele hogy ő fontos neked. ha meg esze van akkor rájon hogy veled erdemes baratkozni!:D. ha meg kell egy barát nyugottan irj rám privibe! én id egyedul vagyok.:(.

Ui.: bocsi az ekezetek es a helyes iras miatt! 13/L

2017. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Virgi kitalált rólad valami sztorit, mert féltékeny lett rátok, bár nem volt szép, hogy vele nem foglalkoztatok, míg beteg volt. A ti hibátok is, hogy kiközösítettétek, bár ennek nem az a megoldása, hogy egyből (szerintem) kibeszélt rólad valamit. Hajni elhitte, oda a barátság. Mindketten ki akartátok sajátítani Hajnit, pedig hárman is lehettek volna barátnők, mi van ebben rossz? Beszélj velük, ez még rendbehozható. Jajj, ti tinik... :) Nem eget rengető a dolog, de megértem valahol. Remélem, érthetően fogalmaztam.
2017. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Anno mi tudod hányszor összevesztünk barátnőkkel? Pár nap múlva meg már mintha mi sem történt volna, ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Ilyen korban 11-12 évesen már huszon-akárhány évvel ezelőtt is így mentek a dolgok. Nem tragédia. Tegyél érte, ha mindkettőjüket kedveled.
2017. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat! Viszont ma délután valahogy elkezdtem beszélni messengeren Virgivel és mondta hogy Hajni olyanokat mondott rólam hogy flegma vagyok, a múltban ragadtam (bár ezt nem nagyon értem),meg hogy utál. Ebben az az érdekes hogy amikor velem volt akkor Virgit is szidta hogy milyem rossz meg meg hogy kibeszélte stb. És most flegma, hülye, utálatos vagyok persze amikor vele vagyok(Hanival) megvédem tesi órán attól hogy kiüssék, elhoztam neki a régi fekete tolltartómat( mert neki kék volt és szeretett volna feketét csak az anyja nem vett neki), es mindig adok neki a kajából amit hozok (majdnem mindig a felét adom neki) és inkább én maradok éhen csak ő miatta olyan kor jó barát voltam....
2017. okt. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!