Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Ti mit gondolnátok, ha egy barátotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Tetszett neki valaki régóta, elvileg volt múltjuk is, de aztán szétváltak útjaik. Majd egy rendezvényen találkoztak, akkor az illető már a házastársával meg a gyerekükkel volt ott. A barátod/barátnőd mégis kikezdett újra az illetővel és szeretők lettek egy időre.

Mindenfélével kimagyarázza magát, hogy nem hibázott, te nem értheted ezt, mert ez szenvedély, stb.

Te nem ítéled el hangosan, bár vélemény azért megvan.

Közben ez a barátod folyamatosan kiselőadásokat tart arról, hogy mennyire lenézi az emberi gyengeséget. Hm.

Azóta összeveszett a nagy szerelmével, mert az nem akarta elhagyni a házastársát, gyerekét.

Én ennél a pontnál kifejtettem durvábban a véleményem, de ő makacsan tartotta magát ahhoz, hogy ő nem hibázott, meg mindenki hülye rajta kívül, én is, mert én biztosan nem tudom mi az a szenvedély.


Nekem ez erkölcsileg nem fér bele és amikor ezeket megtudtam, dühös voltam, de kiálltam mellette, mert a barátom. Viszont az önreflexió teljes hiánya még jobban dühít.

Nektek mi volt a legdurvább dolog, amit elnéztetek a barátaitoknak?


2017. okt. 7. 00:59
 1/2 anonim válasza:
Nekem annyira nagy hülyeséget nem csinált a barátnőm. De ha én a helyedben lennék kiállnék az igazamért. És ha mondjuk "depis" lesz akkor segítenék neki.
2017. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazad van barát mellett ki kell állni, csak olyan kiábrándító.
2017. okt. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!