Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Maradjunk barátok?

Maradjunk barátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel 5-6 hónapja nagyon jóban vagyok de a testvére ennek nem örült ezért engem folyton piszkált azért mert jóban vagyok a tesójával.

Addig piszkáltak mig össze nem vesztem vele aztán békéthagyott.De én még szeretnék a barátja lenni és ô is nekem azt mondta.



2017. okt. 7. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem mina problema?! Feltetelezem tinik vagytok hogy a haverod tesoja ezen kattog... hűű de nagy kunszt :D en egesz egyszeruen megkerdeznem a tesotol mibaja van, de oszinten. Nem sertegetosen stb. De a baratod is leallithatna. Ambator nem mondtad milyen modon piszkal... mert ha ugy higy “ket szerelmes par mindig egyutt jar” vagy hasonlok akkor azon nem kell megsertodni. Valoszinuleg fiatal meg es gyerekes.
2017. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen igazad lehet.De akkor is nem szép,hogy addig piszkál mig össze nem veszünk.Köszönöm szépen a válaszod.

Jöhet még.

2017. okt. 7. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma megkért,hogy menjek el vele és a barátjával pizzázni valahova én azt mondtam zavarnák nekik ô erre azt mondta nem zavarnál te sosem zavarsz.Sajnos végül nem tudtam elmenni. :(

Végül kibékültünk!:)

2017. okt. 9. 20:20
 4/4 A kérdező kommentje:

De sajnos már semmi nem olyan köztünk mint ezelôtt. :(

Anyira hiányzik az az idô :(

2017. okt. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!