Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasználásnak számít a...

Kihasználásnak számít a részemről, hogyha csak azért barátkozok valakivel, mert nincs más akivel el tudnék menni ide-oda?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nevezhetjük érdekbarátságnak vagy kihasználásnak.
2017. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek jelentős része csinálja ezt, barátkozik azzal aki épp akad.
2017. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha alapvetően kedveled is az embert, és ő is élvezi a társaságod, akkor igazából én nem tartom gáznak.
2017. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ. Pl. egyetemen volt valaki, akivel ugyanaz volt a konzulensünk, sok közös óránk volt. Eléggé egyértelmű volt, hogy ezért barátkozunk csak, mert nem volt más érdeklődési körünk. Ha a két fél számára ez tisztázott, akkor oké.Ugyanakkor ha elmész vele ide-oda, hasonló az ízlésetek, nem? Az meg már a barátság felé egy lépés.
2017. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nevezni érdekbarátságnak is,vagy ha nem is az akkor egy szimpla ismeretség.Ha kezelni tudjátok,mindkét fél hasonlóan gondolja akár normálisnak is tekinthető.
2017. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!