Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elcsesztem a legjobb barátomma...

Elcsesztem a legjobb barátommal a kapcsolatot, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Egész életemben nem voltak barátaim(csak olyan, aki átvert), de mivel gimis lettem, egy végzőssel kezdtem el nagyon jóba lenni. Mivel sajna nem voltam ilyesmi helyzetbe, ezért konkrétan rászálltam. Meg van egy barátnője, akinek már van egy sráca. Egyik nap miattam majdnem lebuktak, pedig nem akartam. Nem mondta el a teljes történetet, csak egy részét, emiatt félreértetten a helyzetet, és a csajáról mondtam pár cifrát, amire teljesen berágott, le nagyszájúzott, letiltott, elküldött a p****ba, meg azt mondta, hogy örökre elcsesztem a barátságunkat. Ő az egyetlen barátom, akit végtelenül tisztelek és megbízok, de az eset után azóta sírok, alig tudok aludni, egésznap az ágyamba roskadok és csak egy halvány vágást tettem saját magamra, nem mertem tovább csinálni. És alapjából is autista, borderline-os meg skizofrén vagyok, csak neki mondtam el. Jóvá akarom tenni az egészet, nem akarom veszni hagyni, magányos vagyok néküle, úgy érzem, hogy hamarosan öngyilkos leszek, alig bírom feldolgozni. Konkrétan bátyámra tekintek rá. Nem akartam, hogy megutáljon, meg letiltson. Szeretném minnél előbb helyrehozni az egészet, de mivel tegyem? Szeretném, hogy újra együtt nevessek vele, beszélgetni, érezni, hogy a s**r múltam nem létezik többé, de ehelyett elcsesztem pár szó miatt. Nem akarom elfeljteni, túl fontos a számomra, képtelen lennék feldolgozni.

2017. okt. 7. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltudnád dolgozni amúgy, de nálad ebbe ne menjünk bele. Mutasd meg neki ezt a kérdést. Nem tudsz mit tenni, én azt gondolom, hogy bár fáj, de tudni kell az időre bízni néhány kérdést. Ha fontos vagy neki, megkeres. Ha a létezésetekben kettőtök közös útja véget ért, akkor meg mindegy. A saját véleményem tehát: hagyd az időre.
2017. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon jó, tudod mi az az autizmus?
2017. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
autizmus, skizofrén, borderline. pont így.
2017. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha skizofrén vagy, hogy lehetsz borderline is? Hiszen a borderline a "határeseti" a skizofrén meg már túl van azon a bizonyos határon. Komolyan kérdezem, nem csesztetésből.


Amúgy szerintem várj egy kicsit amíg lenyugszanak a kedélyek. Hirtelen felindulásból cselekedett ő is. Várj egy hetet, vagy amíg úgy látod megenyhült utána magyarázd el neki hogy csak félreértetted és kérj bocsánatot. Szerintem csak azért ne mutasd meg neki a kérdést mert szuicid gondolatokat említettél, és érzelmileg senkinek nem tesz jót ha úgy érzi ez miatta van (akkor is ha nem).

2017. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!