Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eléggé visszahúzódó, csendes,...

Eléggé visszahúzódó, csendes, félénk vagyok, ha több ember előtt kell beszélnem nagyon ideges leszek (pl. osztály előtt)?

Figyelt kérdés

Ez engem nem is zavarna annyira, csak így nehezebben is barátkozok, most mentem fel 9.-be és látom hogy a barátnőm már nagyon jól kijön mindenkivel, mert neki nagyobb a szája, szókimondóbb. Nem is szeretek középpontban lenni, inkább maradok árnyékban.

Ha beszélgetek valakivel nézek akármerre csak pont a szemébe nem.

Sokszor azt is hiszik hogy szomorú vagyok azért nem beszélgetek, pedig ennek semmi köze ahhoz.

Nehezen is tudok dönteni mindenről, mindig érdekel mások véleménye

Ez idővel elmúlik? Hogy változzak?

Nektek mi a véleményetek az ilyen lányokról?

15/l

(csak normális válaszokat szeretnék)



2017. okt. 8. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Pszichológus hozott ki belőle, kiderült, hogy elfolytott gyermekkori sèrelmek állnak a hâttèrben, amire már nem is emlèkeztem, illetve sosem gondoltam volna rà, hogy ez lehet a problèma.
2017. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Anyáék mindig mondják hogy már kiskoromban is ilyen voltam, ha valaki hozzám szólt összehúztam magam és begörnyedtem, nem is válaszoltam

Ovis koromban járnom is kellett pszichológushoz (kb 1 évig) mert az óvónőkön kívül senkihez se szóltam, de nem igazán segített

2017. okt. 9. 15:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem olvass motiváló könyveket vagy nézz ilyen fajta videókat. Én a könyvet ajánlom inkább, főleg Anna Barnes önbizalom című könyvét, nekem sokat segített! Minimálisan legyél nyitottabb de ha te csendesebben érzed jól magad akkor azon annyira ne változtass csak pont annyira ameddig még kényelmesen érzed magad a bőrödben! Rengeteg olyan fajta ember van aki az ilyen típusokkal jön ki mint Te, akad majd ilyen meglátod:)! 14\L
2017. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!