Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt/van anorexiás...

Nektek volt/van anorexiás barátotok/ismerősötök?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor beteg lett, hogy hatott a kapcsolatotokra? Hogyan segítettetek neki, ha segítettetek?

2017. okt. 13. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Volt.

Sehogy. Mit segítsek neki? Ő dönti el mikor hogy eszik és mit. Szerettem őt továbbra is, ahogy eddig, nem változtat semmin.

2017. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Volt.


Semmit nem csináltam, 40 kilósan is szerettem, nem traktáltam kajával.

Egy év után kezdte összeszedni magt, most már egészséges :)

2017. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nővérem az volt olyan 12-14 éves korában, én nem is tudtam róla csak kb 4-5 év múlva mondták, hogy az volt.

Mentségemre szóljon, hogy 8,5 évvel fiatalabb vagyok nála, így nemigen vettem észre ilyen dolgokat, ezért nem is csináltam semmit.

2017. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem osztálytársam volt ilyen, mikor megismertem, már megvolt a betegsége. Nem nagyon voltak barátai az osztályban, pedig sok embernek szimpatikus volt (nekem is pl.), de teljesen elzárkózott.

Nem tudtunk neki semmit segíteni, annyit max., hogy mikor egymást hülyére szekáltuk viccből, akkor őt kihagytuk, meg elfogadtuk, hogy többet hiányzik, át kell neki küldeni a házikat, hogy időnként félrevonul vagy furán viselkedik.

Viszont a tanárok néha botrányosan álltak hozzá, volt, aki üvöltözött vele, hogy vegye le a kabátját, nem értem, ez mire volt jó. Az ofőnk meg kifejezetten utálta, ha nem volt benn suliban, akkor kibeszélte nekünk, mi meg csak néztünk félre, egy-két nagyobb szájú lány mondta csak meg neki, hogy nem ért vele egyet (az osztályfőnökkel).

Utsó évre magántanuló lett, mostanra úgy tudom, meggyógyult és gyógyszerésznek tanul.

2017. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!